Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tudtok különleges brit /amerik...

Tudtok különleges brit /amerikai fiu neveket "Green" vezeték névhez?

Figyelt kérdés
Előre is köszönöm
2016. márc. 18. 09:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
93%

Amerikában szinte bármit adhatsz.

Miért kell feltétlen különlegesnek lennie?

Az Aaron Green szerintem pl nagyon jó hangzású, jól viselhető név. És semmi különleges nincs benne.


Ha (brit/amerikai szemszögből) különlegest akarsz, nevezd el pl Bélának ;)

2016. márc. 18. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Tudom csak a Green vezeték névvel sokat találkoztam és azért is kérem a segítségeteket
2016. márc. 18. 10:10
 3/12 anonim ***** válasza:
Miért nem őket kérdezed? A magyarok ízlése más. Egyetértek az előzővel. Ha különlegeset akarsz, akkor adj magyart. Most jutott eszembe, hogy a Tibor, Tivadar, Géza, Imre tetszett egy amcsi ismerősnek. A kecske mekegést utálják. Pl.Levente.
2016. márc. 18. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nekem a Joshua a kedvencem.
2016. márc. 18. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Hát magyart nem adnék mert nem szeretném ha a fiam kitűnjön a többi gyerektől a MAGYAR nevével .
2016. márc. 18. 10:28
 6/12 anonim ***** válasza:

a különlegessel mindenképpen kítűnik. Csak nem mindegy, hogy a gyerek mondjuk Withy Green, vagy pedig Almos Green.


Utóbbi még jól is hangzik, előbbiért kinevetik.

2016. márc. 18. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
A különlegessel nem fog kitűnni ? Egyébként sokan szeretik az egzotikumot. A magyar az. Azért mertem javasolni. Amerikaiban meg, ami különlegesnek számít, az nem véletlenül. Ritkán adják, mert nem tetszik nekik, megszólják. A külföldi közül sokat nem ismernek, de tetszik nekik és adnák. Az Oszkár miatt már a Lászlót is ismerik. Mondta is az egyik, hogy 2. névnek milyen cute. De adj, amilyet akarsz. Ha amerikait, akkor ne itt kérdezd. Lehet nekik nevetséges, amit itt javasolnak.
2016. márc. 18. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nekem is az Aaron jutott először eszembe. Szerintem se kell túlcifrázni ezt a név kérdést, mert hamar túllőhettek a célon. Legyen inkább gyakoribb a neve, mint ahogy írtad, csúfolják a túl különleges miatt.

Egyébként nekem ezek tetszenének még: Samuel, Milo, Ryan, Caden, Carlson, Allan, Eliah

2016. márc. 18. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Milo Green / Caden Green ezek tetszenek :)
2016. márc. 18. 14:05
 10/12 anonim ***** válasza:
Caden Green <3
2016. márc. 21. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!