Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egy újszülöttet miben érdemes...

Egy újszülöttet miben érdemes altatni kb.1 hónapos koráig? Hálózsák, vagy pólya?

Figyelt kérdés
Az 56-os hálózsákot hamar kinövi, ezért gondoltam a kókuszpólyára (az átalakítható később takaróvá is), 1 hónap után meg 62-s hálózsákot vennék (gondolom így gazdaságosabb lenne).
2008. szept. 21. 19:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem egyértelműen a hálózsák,mert a pólyában nem tud rendesen mocorogni.Én is hálozsákban altatom.
2008. szept. 21. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én alányomnál még használtam hálózsákot, de nem sokáig, mert nembírt benne forogni.(persze tudom, hogy egy újszülött még nem forog).

Most a kisfiamnál már nem használtam, csak jól betakartam.

De ha választani kellene, inkább a hálózsák.

Pólyánk egyáltalán nem volt.

2008. szept. 21. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem a lányom januárban született.1 hónapig pólyában aludt,és nagyon szerette.Mindég megnyugodott benne.Ha jól érzi benne magát a babád altasd nyugodtan benne.
2008. szept. 22. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!