Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4. napja tartó 39 fokos láz...

4. napja tartó 39 fokos láz normális a gyerekeknél (3 éves és másfél éves)? Valamennyire lemegy a lázcsillapítók hatására, de felmegy megint, elég hamar. Mit tehetek?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 4. 08:33
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez bizony nagyon magas láz, biztosan elkaptak, valami betegséget. Én bevinném őket az ügyeletre.Lehet mandulagyulladásuk is, ami fenntarthat egy ilyen állapotot. Ne halogasd.
2010. ápr. 4. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Hogy normális-e? nem értelek, miért lenne normális! felnőttnél se normális. szerintem is hívd ki az ügyeletet, és hideg vizes ronggyal borogasd a csuklóját, bokáját + hideg vizes fürdővel próbáld meg lejjebb vinni addigis a lázát. igyon sok folyadékot nehogy kiszáradjon.
2010. ápr. 4. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Mit nem értesz: doktornő szerint vírusfertőzés, lázcsillapítás, C-vitamin, sok folyadék.


Vírusnál előfordulhat, hogy napokig tart egy ilyen állapot?

2010. ápr. 4. 08:44
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

szerintem ujra doki,hivd ki az ügyeletet,már le kellett volna mennie a lázának....

vagy vigyétek el ügyeletre,bár azt nem írtad mikor voltatok dokinál

2010. ápr. 4. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Pénteken.

Megmérem nekik megint, és ha olyan magas, akkor felhívom az ügyeletet. Anyu szerint teljesen normális, sőt, egy igazán komoly vírusfertőzés esetén akár 2 hétig is magas lehet a láz.

Marha jó...

2010. ápr. 4. 09:59
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekünk is ez volt és nálunk a füle van begyulladva,mi sem tudtuk csillapítani a lázát pedig folyamatosan adagoltuk a nurofent meg a germicid c-t+hütőfürdő.De így is folyamatosan 39 felet volt a láza.
2010. ápr. 4. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Meddig tartott ez?
2010. ápr. 4. 12:11
 8/8 anonim ***** válasza:
6 napig folyamatosan lázas volt,már a sok lázcsillapítótól csak aludt egész nap.Még jó hogy szoptatni tudtam,mert se vizet se kaját nem fogadott el.
2010. ápr. 7. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!