Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7,5 hónaposak vagyunk, és...

7,5 hónaposak vagyunk, és most költöztünk nagyobb lakásba Kinek mennyi ideig tartott hogy megszokta a környezetet és hogyan élték át?

Figyelt kérdés

Nálunk jelenleg nagyon rossz ! ... na persze nem zavar

mindig a nyakamba csüng és sokat alszik mindig fáradt!

sajnálom szegényemet, hiszen engem is agyilag megvisel nemhogy Őt


2016. márc. 31. 23:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
69%

ti is baba vagy?


gyerekemet kicsit se érdekelte a költözés, 3 éves koráig sokat költöztünk, de mindig ugyanazok a bútorok voltak, próbáltuk a szobáját ugyanúgy berendezni, mi is ott voltunk, így nem volt semmi, mindig jó nagyok sétáltunk, hogy felfedezzük a környéket... mondanám, hogy élvezte, de tényleg nem érdekelte a hely, csak én és apa :)

2016. márc. 31. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Őt még nem viselné meg ebben a korban, csak az viseli meg, hogy téged agyilag megvisel, és a csecsemők, kisgyerekek nagyon "veszik "az anyuka érzéseit, hangulatait - antennájuk van rá, mondják a pszichológusok viccesen.

Nyugi. Szép lassan rendezed a dolgokat. Egy kicsit vedd lazábban.

2016. márc. 31. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
77%

7.5 honapos vagy , es mar igy megy a netezes?

Miert beszelsz tobbes szamba?


Egy babat nem visel meg a koltozes max 1-2 nap es megszokja az uj helyez.

2016. márc. 31. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
71%

Te is 7,5 hónapos vagy?


A másik baba is meg fogja szokni meg te is. Bár én már felnőttem, mikor költöztünk egy év volt mire megszoktam, a babáknak ez gyorsabban megy, szóval ne aggodjatok hamarosan megszokjátok.

2016. márc. 31. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
55%
És még te is szopizik? Felültetek már? Anyám... Te nem vagy 7 hónapos...
2016. márc. 31. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
9 hónapos volt a kisfiunk, amikor költöztünk. Azt láttam rajta, h kicsit szokatlan neki az új hely, de csak 1-2 hétig. De semmi változás nem történt a viselkedésében, napi rendjében. A szülőknek azért általában jár egy kis stresszel a költözés, szerintem is ezt érezheti a babád. Ahogy a helyére kerül minden, belakjátok az új lakást, biztos nálatok is rendeződnek a dolgok!
2016. ápr. 1. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
A mienk is 9 honapos volt, mikor költöztünk...az viselte meg, hogy en ideges voltam mert min 3 hétig dobozokbol éltünk mire minden a helyére került...
2016. ápr. 1. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem igaz,hogy ennyi idősen őket nem érdekli... pont ennyi idős volt az én fiam is, amikor várost váltottunk, az addig icipici garzonból kertes családi házba költöztünk, és kellett neki egy másfél-két hét, amire visszaállt a kis élete, addig totál zaklatott volt, a kb 6 hetes kora óta beállt napirendje teljesen felborult, sokat sírt, de aztán gyönyörűen megszokta. (és én nem voltam ideges, sőt boldog voltam, hogy sikerült váltani, szóval nem én nyomtam rá ideges hangulatot)
2016. ápr. 1. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
10 honapos volt a fiam. Nem viselte meg, pedig egybol kulon szobát kapott, ugyhogy az addig megszokott helyett egy nagyobb váltás tortént és már kulon is aludt. Mondjuk mi abszolut nem idegeskedtunk a koltozés miatt. (igy belegondolva nagyon agyatlanul csináltuk az egészet)
2016. ápr. 1. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Nem nyomom rá a stresszt , ugyanis mindig vele vagyok és foglalkozok vele! amikor alszik akkor tevékenykedem!

De látom sok itt a hülye okos!

Aki nem érti a kérdésem lényegét ne írjon ide!

Nem minden gyerek egyforma, de Nektek igen ezekszerint!

Mi is egy kisebb lakásban laktunk és kénytelenek voltunk újakat venni , ráadásul a konyhabútor is új és elég tágas lakás, más mint az előző!

Mindegy mert már jobb a helyzet eljátszik egyedül is egy darabig már.

2016. ápr. 1. 12:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!