Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tőletek is mindig megkérdezik,...

Tőletek is mindig megkérdezik, hogy hol szültetek? És azt is, hogy milyen volt ott?

Figyelt kérdés

A babánk 4 hetes, csak ezen a héten a következő emberek kérdezték, hol szültem: kormányablak, proktológus, gyógyszertáros nő, eladó a Sparban.


A kormányablakos ügyintéző konkrétan kifaggatott az ügyintézés ideje alatt minket a férjemmel, hogy milyen volt a Maternityn szülni, mert ők is azt nézték ki a férjével. :)


Szerintetek ez miért ilyen fontos kérdés? Tőletek is megkérdezik? Ez ilyen beszélgetésindító kérdés akar lenni?



2016. ápr. 2. 11:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem.
2016. ápr. 2. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Sose kérdezték meg.
2016. ápr. 2. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer sem kérdezték meg. Bár gondolom ez csak Pesten lehet kérdés, a legtöbb városban ugyanis csak egy kórház van.
2016. ápr. 2. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
83%
Nem.De van egy olyan érzésem,hogy azért kérdezik meg tőled,mert magánklinikán szültél.
2016. ápr. 2. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
91%
Én pont egy ilyen "kérdezgetős" ember vagyok,de én csak a közei ismerőseimtől érzem illőnek a kérdést. Én azért kérdezem meg ezt,mert nagyon rossz tapasztalatom van a kórházakkal kapcsolatban és szeretnék majd jó kórházat választani. Nekem eddig a Róbert volt a legszimpatikusabb,de a Maternity is az. Államiak közül talán a Szent Imre.
2016. ápr. 2. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Tőlem is kérdezték, de csak azért, h tudjanak nekem horror sztorikat mesélni. Tök snassz voltam a "könnyen, gyorsan" szülésemmel, korrekt orvosommal.

És igen, beszélgetés indító kérdés.

2016. ápr. 2. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én is meg szoktam kérdezni másoktól, mert érdekel. Idáig még senki sem reagált így, úgyhogy szerencsére nem ez a normális.
2016. ápr. 2. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
5: a Róbertben külön be van árazva a férj bennalvása (vagyis nincs benne az árban), mi már emiatt csúnyán néztünk rájuk.:)
2016. ápr. 2. 12:34
 9/11 anonim ***** válasza:
Ilyen helyeken nem kérdezte senki, de a játszón pl. sokan, szerintem csak információt gyűjtöttek. Én nem szoktam másoktól megkérdezni.
2016. ápr. 2. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Mivel itt csak egy kórház van a városban, nem kérdezte senki. Ahogy írtad is, tőled azért kérdezte, mert ott akar szülni, és információt gyűjt.
2016. ápr. 4. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!