Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szülést követően nem sikerült...

Szülést követően nem sikerült lefogynom, ezért keresnék Debrecenben olyan ruházati üzletet ahol tudnék magamnak nagyméretű ruhákat vásárolni?

Figyelt kérdés
Jó lenne ha nem lenne nagyon drága hely és sportos ruhákat árulnának.Előre is köszönöm a válaszokat.
2010. ápr. 5. 20:33
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Hasonló cipőben járok és nagyon megörültem, amikor találtam egy pólót és egy pulóvert a Charles Vögele-ben (a Cora mellett van, ahol a Kika és a többi üzlet) és kiderült, hogy szinte minden termékből van XL-es,XXL-es. Még nyári ruhát is láttam, de azzal még várok pár hónapot. Azt nem mondom, hogy nagyon olcsó (4 ezer volt a felső, a pulcsi 6 ezer), de nagyon jó minőség.

A kínaiban sosem találok semmit magamnak, bemelegítő nadrágot szoktam ott venni, de 1-2 hónap után kinyúlik és kibolyhosodik, szóval dobhatom el.

Szóval rájöttem, hogy inkább dupla annyit fizetek érte, de tovább is tudom használni.

A C&A (vagy a Takko....... nem emlékszem) (mindkettő a Mikepércsi úti Aldinál van - de biztos van máshol is) szokott mostanában olyan reklámújságot küldeni, amiben molett modellek vannak és viszonylag jó áron jól kinéző cuccot hirdetnek.

Remélem tudtam segíteni és hátha ír még valaki... :)

2010. ápr. 5. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Nézd meg a kikben is, az is van a Mikepércsi úton, meg szerintem a Balmazújvárosin is van a stop shopban.Én ott vettem 2 ezerért felsőket meg vászon térdnadrágot, és most is oda készülök pár felsőt venni.

/Z/

2010. ápr. 6. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszaitokat.Megnézem őket.Remélem még más is tud tippet adni,hogy merre keresgéljek.
2010. ápr. 6. 12:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!