Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Elvihetem 6 hetesemet egy...

Elvihetem 6 hetesemet egy rövid konferencia előadásra szerintetek?

Figyelt kérdés

A babánk nyugodt, csendes, eszik-alszik típus. 4 óránként eszik tápszert, soha nem sírdogál. Sokat járunk el vele, jól viseli a kávézókat is, sok sétálást is, már múzeumban is voltunk vele. Védett az influenza ellen fél éves koráig, ha ez számít.:)


Kb. 20 ember lesz az előadáson, nemzetközi szaktekintély tartja, egyszeri lehetőség számomra a dolog, kb. 45 perces az előadás egyébként.


Két etetés közé bőven belefér az előadás és az oda-vissza út is. Nagyon érdekel, ezzel a témával foglalkozom a disszertációmban.


Kendőben vinném vagy babakocsiban. Szerintetek melyik a praktikusabb az ottlétre?


Arra gondoltam, ha esetleg most először mégis sírna, akkor simán csak hazajönnénk.:) A férjem nem tud szabit kivenni, ő szervezi az előadást, ott lesz ő is. Nagyszülők dolgoznak.



2016. ápr. 11. 09:55
 1/5 anonim ***** válasza:
82%
Ha fontos, megpróbálnám, igen. Ha nem bírja és sír, akkor max. kimész onnan.
2016. ápr. 11. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
82%

Persze, mennék.

Ha gáz van, kimész vele és ennyi.

2016. ápr. 11. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
90%
Én simán vinném. Hat hetesen már számvitel előadásra vittem a fiamat, meg közgazdaságtanra, mivel suliba jártam, és máshogy nem tudtam megoldani. Szintén nyugis baba volt, két órát simán kibírt - aludt -, míg az apja érte nem jött meló után. A kendőre szavazok. ;)
2016. ápr. 11. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Persze, vinném, sőt vittem is sok helyre, most négy hónapos, és már rég nem az alvós-evős típus, de még mindig kibírna ennyit csendesen.

Abban vinném amelyikben kényelmesebben alszik. Ha mégis nyűgösködne, max kijöttök.

2016. ápr. 11. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nyugodtan, ahogy irtak mar, maximum ha nem birja, elindultok elobb vissza, egy probat mindenkeppen meger!
2016. ápr. 11. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!