Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a véleményetek a Papaverin...

Mi a véleményetek a Papaverin cseppről?

Figyelt kérdés

Kólikás babám sírását, három hete hallgatjuk, mindent megpróbáltunk. Nagyon nem akartam ezt a nyugtatóval turbózott görcsoldót, de már nem volt más megoldás. A baba nem aludt, nem volt egy nyugodt perce/percünk napközben.Most evett a drága, kapott egy adagot, dajkálta az apja egy kicsit és alszik...megváltás.

Várom a tapasztalataitokat.


2010. ápr. 6. 13:45
 1/10 anonim ***** válasza:

szia,


Sógornőmék kislánya 3 hetes múlt, náluk is ez volt a helyzet. itt a gyerekorvos ajánlotta, hogy ha az Espumisan nem jönne be, ezt használhatják. amióta kap a kicsi sokkal jobb a helyzet!!


Ági

2010. ápr. 6. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hány hónapos a baba, nem fogy e?
2010. ápr. 6. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

A baba éppen ma nyolc hetes és amióta hazahoztuk a kórházból 1980 grammot hízott. Van anyatejem bőven, eszik is rendesen és rajta kívül egy örökbefogadott kisbabának is fejem a tejet minden nap.

Ma megvizsgálta a gyermekorvos, nincs fizikális probléma.

2010. ápr. 6. 14:03
 4/10 A kérdező kommentje:
Kedves 13.51-es, köszönöm szépen, kell egy kis megerősítés, hogy ne legyen lelkiismeretfurdalásom a nyugtató hatás miatt... :(
2010. ápr. 6. 14:05
 5/10 anonim ***** válasza:
68%

Az én fiamnak is voltak extra görcsei, a doki végül javasolta, hogy adjam egy hétig kúraszerűen, naponta 3x. Végül úgy adtam, hogy 2 napig 3x, 2 napig 2x, és három napig 1x, akkortájt, amikor tudtam, hogy legdurvábban szenved. A 8. napon már nem volt hasgörcs, és azóta sem, szerencsére 3 hét alatt túl voltunk így rajta.

ҝ

2010. ápr. 6. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ne legyen lelkiismeret furdalásod. :)

Sajnos az én lányomnak még a mai napig is használnia kell, reggel és este a szopinál. Azt mondta a doki néni, hogy amíg anyatejes addig valószínű kapnia kell, mert nagyon hasfájós. De ez ritka, ált. 3 hós korukig kinövik a babák. :)

2010. ápr. 6. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm, nagyon köszönöm.Sírok, mint a fene.

Eddig együtt sírtam a babával, most meg a megkönnyebbüléstől...

2010. ápr. 6. 14:26
 8/10 anonim ***** válasza:

szia, jaj ne sirj!! és csak semmi lelkiismeret furdalás!! :) ettől jobb neki, gondolj erre!! :) semmi baj nem lesz, remélhetőleg kinövi!! :)


Ági 13:51-es :)

2010. ápr. 6. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szia! Mi is adtuk a kisfiunknak 1 hónapig. Semmi más nem vált be nála se:( Arra figyelj hogy inkább kajcsi előtt negyed-fél órával add neki, akkor jobban fog hatni. És próbáld kúra szerűen adni neki, ahogy előttem már valaki írta. Napi 3-szor lehet neki adni belőle,kiskanálnyit, ez a maximum. Ha már adod neki a napi 3-at, akkor 1-2 hét múlva próbáld csökkenteni napi 2-re (reggel és este), pár napig, aztán majd napi 1-re (este). Ha látod a javulást, semmiképpen se vedd el tőle hirtelen. Picit hozzászokik a szervezete, de ne ijedj meg, így mi is probléma nélkül leálltunk vele.
2010. ápr. 6. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szia, ne aggódj, én is most adtam be egy adagot a lánykámnak, 9 hetes múlt, hasfájós. Legalább nem szenved, és nyugiban alszik. Mi is most kajáltunk, megkapta a papaverinest, és szunyál, mint egy angyalka. Csak jót teszel vele, ha megszünteted a fájdalmát.
2010. ápr. 6. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!