Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen cumisüveget vegyünk az...

Milyen cumisüveget vegyünk az újszölött babánknak, kinek melyik vált be?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 17. 08:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nekünk a MAM. De aztán azt sem használtuk sokat, mert szopizott többnyire.
2016. ápr. 17. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Medela Calma, ha szoptatni is akarsz.

Ha nem, akkor kb. mindegy.

2016. ápr. 17. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Nekünk tápszeres lesz a baba az elejétől, mi egyenlőre 3 üveget vettünk, egy MAM, egy Avent és egy Babylove üveget. Majd meglátjuk, melyik válik be.
2016. ápr. 17. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
3 gyerekem mind anyatejes volt, illetve a kicsi meg most is az, de neha szukseg van cumisuveges etetesre. Elso kettonel Aventet hasznaltam, de sose voltam megelegedve vele, amig csecsemok voltak nagyon benan tudtak hasznalni meg az ujszulott egylyuku etetocumit is. De mindegy, az volt, kettovel vegigszenvedtuk, kesobb mar ugyesebbek lettek, ahogy nottek. Most szules elott vettem egy lansinoh mellszivot, adtak hozza egy ujszulott etetocumit, es kiprobaltuk, sokkal jobb az aventhez kepest. Sokkal puhabb a szilikon, jobban is illeszkedik a szajahoz. Sokkal ugyesebben tud enni vele a babam, ha arra van szukseg, de teny, hogy au enyem is inkabb szopizik. Szoval en a lansinoh-t javaslom
2016. ápr. 17. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Mi MAMot vettünk és ugyanúgy szoptattam mellette. Nem lett cumizavaros, ìgy én nem értek egyet a 2. válszolóval.
2016. ápr. 17. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Nekünk a Tommee Tippie vált be. Kaptunk ajándékba egy Avent Naturals-t is, de az közel sem volt olyan jó nekünk, mint a Tommee.
2016. ápr. 17. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
MAM es en is szoptattam, nem lett cumitavaros.
2016. ápr. 17. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
2-es válaszoló vagyok. Mam-mal adtuk mi is először a lefejt tejet ÉS cumizavaros lett, alig bírtuk "visszacsinálni" és ebben a Medela Calma segített. Így már jobb?
2016. ápr. 17. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
A nagynál sima Avent üvegeink voltak, de nem szerettem. A kicsi szerencsére csak anyatejes. Viszont nála bejött az Avent Natural, mert a mellszívóhoz olyan tartozott, különben nem vettem volna ilyen üveget, de ez a fajta nekem nagyon tetszik. Nem sokszor kap üvegből enni, csak ha valamiért nem vagyok otthon, és a férjem vagy a nagyi vigyáz rá (ez eddig kb. 2-3 alkalommal fordult elő), ügyesen eszik belőle, eddig káros hatást nem tapasztaltam. Mondjuk ha szoptatás mellett gyakrabban kellene üvegből is etetni, biztos beruháznék egy Medela Calma üvegre.
2016. ápr. 17. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Újszülött*
2016. ápr. 17. 11:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!