Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Elektromos orrszívó vélemények...

Elektromos orrszívó vélemények? (Bebe Confort)

Figyelt kérdés
Első babámmal vagyok 30 hetes kismama, próbálom összeszedni a kis kelengyéjét, de most orrszívó téren kicsit elakadtam. Elektromosat néztem a Brendon webshopon, de nem nagyon találok a neten véleményeket róla. A Bebe Confort Electric nasal aspirator-t néztem, most akciós.
2016. ápr. 22. 14:00
 1/6 anonim ***** válasza:

nekem van egy Graco elektromos, semmit sem ér.

Nem szív eléggé...nem tudom biztos vagyonokért van jobb márka, de ha rám hallgatsz, porszívóra csatlakoztathatót nézel.

tudom, sok baba sír tőle..de szerintem ennek két oka van: 1.) eleve nincsenek zajokhoz szoktatva és magától a zajtól félnek 2.) az anya jobban feszül az egésztől mint ők maguk így aztán átragad a gyerekre.

Nekem egy hangja nem volt, imádja ha porszívózom, szó szerint kergeti kiskora óta, ha meg néthás, maga "szól" hogy szívjuk ki. Hozzáállás kérdése az egész. Egy biztos, a legrosszabb, ha bent marad neki a trutyi, mert könnyen rá mehet az arcüregére. úgyhogy én emiatt nem vennék elektromost, ha csak nem volna rá 5 jegyű összegem hogy a legjobbat megvegyem.

2016. ápr. 22. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ugyanilyenem van, kb semmire nem jó, max. utazàsnàl vész esetére.A Dr. Bennyvel szemeztem.
2016. ápr. 23. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én mindkét fiamnál Pesztonkát használtam, tökéletesen meg voltam vele elégedve, elég halk és tisztességesen "kitakarítja" azt, amit ki kell :) Szerintem praktikusabb hálózatra köthetőt venni. Igaz, utazáshoz tán jobb egy ilyen bebe féle, de csatlakoztathatóak sem foglalnak sokkal több helyet, csecsemővel meg ritkán jár sátrazni az ember. Megbízhatóbb a teljesítményük, a kis elemesek gyakran nem bírják szuflával. Porszívóra csatlakoztathatót semmiképp sem szerettem volna, a Pesztonka halk, kíméletes, de mégis alapos, legalábbis szerintem, de nyilván mindenkinek más válik be.
2016. ápr. 23. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ami még nálam a porszívós változat ellen szólt, hogy bizony néha éjszaka is szívni kell, nem kis ideig és az nem annyira baráti, mikor éjjel a szomszéd azért virraszt, mert beteg a gyerekem (mindkettő allergiás is sajnos). persze együttérzés, meg miegyéb, de ha mondjuk egy 40 lakásos társasházban, ahol szinte mindig van valahol épp gyerek, mindenki ilyet használ, akkor náthás időszakban folyton menne valahol éjjel is a porszívó.
2016. ápr. 23. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
ez igaz, én családiban lakom, és ott simán kiporszívóztam neki éjjel, de persze panelben elképzelhető hogy a szomszédok haragosak lettek volna
2016. ápr. 23. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ne is mondd, én családiból költöztem panelba, rémálom, szerencsére csak ideiglenes. Felettünk most 3 hónapos a pici, komolyan olyan, mintha harmadszor szültem volna, január óta én sem alszom éjszaka, nem csak ők :) Családiban persze bátran lehet tolni a porszívót, van olyan gyerek akinél beválik, barátnőm kislánya még 3 évesen is sírva fakadt, ha nekiállt anyuka takarítani, pedig akkor már ezer éve nem használták, nála nem múlt el nyomtalanul :) Gyerekenként változó. Nálunk a nagyobbik a Pesztonkát is rühellte, a kicsi viszont seperc alatt levágta, hogy utána megkönnyebbül és rendesen kap levegőt, ezért eleinte csak nyugiban tűrte, később már hozta magától, ha szüksége volt rá és én netán nem vettem észre. Sokáig használatban volt, nem ment rendesen az orrfújás még 3-4 évesen sem sajnos.
2016. ápr. 23. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!