Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen a zöld pampers pelenka?...

Milyen a zöld pampers pelenka? Nem ázik át, ha egész éjszakát átalszik a 6 hetes babám?

Figyelt kérdés
2016. máj. 5. 07:40
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekünk jó volt anno,de ez baba függő.
2016. máj. 5. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nagyon jó a nedvszívása. Nálunk mindig kibírta az éjszakát.
2016. máj. 5. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Babafüggő, hogy melyik márka jó rá. Az említett pelenka a lányomon eresztett, míg a libero nem. Alkat kérdése, hogy mennyire illeszkedik rá.

A betét része biztos, hogy nagy mennyiségű nedvességet felszív, a gond ott szokott lenni, hogy ha nem illeszkedik jól a combtőnél, akkor előbb kicsorog, minthogy a betét felszívhatná.

2016. máj. 5. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
az egyik legjobb pelusnak tartom, nagyon szerettem, de voltak időszakok, amikor szimplán nem volt kompatibilis a gyerek testalkatával.
2016. máj. 5. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nálunk kibírja az egész éjszakát kb 10 órát.
2016. máj. 5. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A lányomnak nem átázott, hanem rendszeresen kijött oldalt a pisi
2016. máj. 5. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Sok pelenkán túl vagyunk és azt kell, hogy mondjam, hogy a pampers az egyik legeslegjobb pelus márka:) Kivéve a narancssárga.... :)
2016. máj. 5. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
nekem az vált be a leginkább. most narancssárgát veszek jó ideje mert olcsóbb és jobban tetszik az illata, csak az nem gumis hátul, de egyébként abból sem folyik ki soha pedig már átalussza az éjszakát és tetemes mennyiséget kakil. A tapasztalataim szerint a legjobb pelenka, pedig legalább 8-10 félét próbáltam, olcsóbbat drágábbat is. Habár olcsóbb kategóriában is vannak jók, ha az ár-érték arányt is figyelem, akkor az Auchan Bella pl van olyan jó mint a zöld Pampers.
2016. máj. 5. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
bocsánat, hogy nem a fő kérdéshez szólok hozzá. végre egy másik kisbaba is, aki átalussza az éjszakát, nemcsak az én picit ilyen.:) lehetnének barátok.:)
2016. máj. 5. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

9: :DDDD 2 éves. 3 hónapos korától 17 hónapos koráig három négyszer kelt éjjel. De igen, most már valóban átalussza.


8

2016. máj. 5. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!