Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hányadik hónaptól sírnak...

Hányadik hónaptól sírnak kevesebbet a babák?

Figyelt kérdés
Az én picim 2 hónapos, de szinte egyfolytában sír, néha még álmában is.Még a boltba is félek vele elmenni, mert akárhányszor voltunk szinte mindig végigüvöltötte a bevásárlásokat is.Mikor jön el az az idő, amikor kevesebbet sírnak?
2010. ápr. 9. 11:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Vannak babák, akik nehezebben szokják meg, hogy már kint kell élniük, nem a pocakban.

A babád hasfájós?

3 hónapot szoktak mondani nagy vízválasztónak.

Az enyém nem sírt sose szerencsére.

2010. ápr. 9. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Én is a 3 hónapot tudom, hogy az a vízválasztó.

Szerencsére az én lánykám sem volt sírós.

2010. ápr. 9. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Mintha az én lányomról írnál! :)

kb. 3-4 hónapos kora óta sír kevesebbet, most 10 hónapos, és már nagyon aranyosan elvan. Csak ne kelljen babkocsiba vagy autósülésbe ülnie...

2010. ápr. 9. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Igen hasfájós, de sokszor már nem is tudom miért sír...

Már babakocsiba is éberen alszik, félek kimenni vele sétálni.

2010. ápr. 9. 11:51
 5/12 anonim ***** válasza:

Szia!

A fiamnál két hetes korában kezdődött a sírás a hasfájással, és olyan 2,5-3 hónapos koráig tartott.Csak nappal sírt, éjszaka sosem.Nappal viszont bármit csináltam, sokat sírdogált.Szerencsére nem szokott ölbe, mert nem vettem fel.Nem volt értelme felvenni, mert ölben is sírt, így csak melléfeküdtem, melléültem.Amint elmúlt a hasfájás, kevesebb lett a sírás, ma hét hónapos, és nagyon ritka, ha sír.

/Z/

2010. ápr. 9. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%

Akkor én piszok szerencsés vagyok mert a fiam soha nem volt síros..Már a születése napjától végig aludta az éjszakát(nekem kellett felkelteni az éjszakai evéshez)

Sírni csak akkor hallottam amikor megkapta az első kötelező oltását..

De egyébként gyerekfüggő a sírás..mert ha például most a sok sírás miatt állandóan felkapod,hogy vigasztald,állandóan babusgatod akkor el is kényeztetted.Később okosan rájönnek a picik,hogy ha sír akkor mindig jön az anyuka aki ölbe veszi...Bizony ilyenkor még 2 évesen is sírni fog mindenért...

Ilyen pici korban talán azért sír mert hasfájós..Ha ez elmúlik talán már kevesebbet fog sírni..Legalábbis amíg nem lesz fogfájós...

2010. ápr. 9. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nekem is egyedül éjszaka nem sír.Este 9-éjjeli 1-ig egyfolytában hiszi van 1- 6 óráig elalszik egy hang nélkül, napközben pedig bármikor bármennyit képes sírni.És most már vele együtt én is sírok:(
2010. ápr. 9. 11:58
 8/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is féltem sokáig vásárolni menni, mert ha máskor nem, a pénztárnál tuti elkezdett sírni.Sajnos a cumit sem fogadta el, de az segített, amikor megtalálta az ujját, mert az megnyugtatta.Csak a közelbe mertem elmenni sétálni, hogy ha sír, akkor haza tudjak hamar érni.Egyszer elmerészkedtema potára, ami kb. 20 perc, hazafelé végig üvöltött.Amint az ajtóhoz értünk, elhallgatott.

Te meg ne sírjál vele, mert megérzi, hogy rossz idegállapotban vagy, és annál rosszabb lesz.Ez egy ördögi kör, úgyhogy próbálj megnyugodni, ki fogja nőni, már nem sok idő.

/Z/

2010. ápr. 9. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Hidd el, 3 hónapos korára elmúlik. Egyébként inkább cumit adj neki, minthogy az ujját kapja be, mert a cumit el tudod tőle venni később, az ujját azt nem. A cumi is csak akkor kell nekünk szerencsére, ha nagyon nyügös, vagy álmos.
2010. ápr. 9. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Utolsónak.Utolsó előtti vagyok.Nagyon jó a tanácsod, hogy inkább cumit adjon neki, de nem minden baba fogadja el a cumit.Az enyém sem fogadta el, így az ujját szopja.És akkor mi van?Majd leszokik róla, én legalábbis még nem láttam ujját szopó felnőttet.

/Z/

2010. ápr. 9. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!