Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nyíregyházán a szülészeten,...

Nyíregyházán a szülészeten, hogy működik/zajlik az újszülöttfotózás?

Figyelt kérdés
Szülést követő hányadik napon csinálják? Ingyenes? Adathordozót kell vinni, amire rárakják a képeket, vagy e-mailcímre küldik át? Ruhát kell vinni a kicsire?
2016. máj. 14. 15:02
 1/7 anonim ***** válasza:
ez engem is érdekelne.
2016. máj. 14. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A babámat 2. napon fotózták. Aztán megkérdezték mit szeretnék, üdvözlő kártya ingyen volt, lehet kérni naptárat, sok képet, ezeket nyomtatott formában adják majd oda, 1 vagy 2 nap múlva adták oda és akkor kellett kifizetni is. Nem kell vinni ruhát, de szerintem lehet, ezt nem tudom.

Volt akinek 4. napon csinálták akkor már mentek is haza, azt viszont nem tudom hogy juttatták el hozzá, mi sajnos 6 napig bent voltunk így nem volt ilyen gond.

2016. máj. 14. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az én babámat a harmadik napon fotózták. Érdemes bevinni szép ruhácskát, mert mondjuk a kisfiamra a harmadik napon egy lila rugdalózót adtak és abban olyan volt mint egy kislány. Hazamenetel előtt egy nappal hozták a dvd-t ès akkor fizettem. Több csomag közül lehet valasztani.
2016. máj. 14. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Minket pénteken fotoztak, szombaton jöttünk haza. Igy én postán kaptam meg a választott csomagot. Mi digitalis formaban nem kaptuk meg, csak nyomtatva! Ruhácskát szerintem is vigyel, a korhaziak nem a legszebbek. A fotós csaj nagyon aranyos, ha például eszik a babad, nem zavarja, visszajön kesobb.
2016. máj. 14. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
31%

A kórházban legtöbb baba alszik, szinte egész nap. Szerintem nem érdemes olyan pici babát egy fotó erejéig átöltöztetni, majd vissza.


A fotós azt mondta, nem gond, ha nem a legszebb a ruha, majd úgy fotózza, h jó legyen. Kis játékkal, kiegészítőkkel fotóz amúgy és azzal is ki lehet takarni a kicsit bolyhosabb ruhát. De amúgy nem olyan szörnyűek ott a ruhák, a szobatársammal még meg is jegyeztük, h milyen kis szép ruhákban hozták a babákat fürdetés után.


amúgy nézd meg a babybox honlapján fent van a nyíregyházi kórházban készült képek listája is, ott láthatod, milyen ruha van a babákon. Teljesen vállalhatóak.

2016. máj. 14. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én biztos vinnék kisruhát,sok fotón átöltöztették a babákat.Nem olyan vállalhatatlanok a bentiek sem,de ha már profi fotók,akkor szép ruha legyen rajta szerintem.
2016. máj. 14. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:-).
2016. máj. 14. 19:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!