Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen gyakorisággal kell...

Milyen gyakorisággal kell cipőt cserélni a babáknál? Meddig bírja egy cipő.1-2 hónap?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 9. 16:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem előbb kinövik, minthogy cserélni kéne. Nálunk ugyanazt a cipőt kisebb testvér is hordja, továbbá gyakran vettem már Vaterán "használt", ám tejesen új cipőt.
2010. ápr. 9. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egy baba cipö kb 10 gyereknek jo es minel nagyobb a kiscipö annal kevesebb gyerek tudja hordani. de egy gyerek kb 6-7 eves koraig nem tesz hordhatatlanna egy cipöt sem. Es attol függ, hogy meddig jo egy cipö, hogy milyen gyorsan nö a laba, nekünk most van 26-os 2,5 evesen es kb tavaly nyar ota nött 4 szamot, tehat kb 3 havonta nö ki egy cipöt, de ez is lassul majd oviskorban.
2010. ápr. 9. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Off: szerintem nem a mai cipők élettartamáról szólt a kérdés, hanem hogy mennyi idő alatt növik ki a cipőket a babák. (ami mellesleg engem is érdekelne) :)
2010. ápr. 9. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Most esett le a tantusz.

Sajnos nincs szabály erre, néha megugranak a növekedésben, máskor stagnálnak picit.

Nálunk volt olyan cipő, ami egy évig is jó volt, de az a jellemző, hogy egy szezon egy cipőcske.

(Kaptunk pl. olyan csizmát, amit nem tudtunk használni, mert nyáron lett volna jó...)

De a ruhákkal ugyanez a helyzet.

első

2010. ápr. 10. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!