Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lea, Níla, Kloé, Míra, Zora,...

Lea, Níla, Kloé, Míra, Zora, Noa, Lili (a) / Katinka, Emília, Viktória, Éva, Hajna, Tímea? Melyik tetszik, hogyan kombinálnád?

Figyelt kérdés
Férjemmel nem tudunk megegyezni nevek terén, teljesen más típusú nevek tetszenek nekünk... Ikerlányokat várok, és nekem inkább a hagyományosabb nevek, míg neki a különleges/mostanság divatos nevek tetszenek. Abban állapodtunk meg, hogy 2 nevük lesz :) Nektek melyek tetszenek és miért?

2016. máj. 16. 12:09
1 2 3 4 5 6 7
 1/64 anonim ***** válasza:
18%

Az elso 7 nev fantasztikus szerintem, nagyon tetszenek:) Vezeteknev fuggo egyebkent:)

Az utolso 6-bol egyik se tetszik, nem adnam a gyerekemnek:( sose hallottam olyat, hogy Hajna..

2016. máj. 16. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/64 anonim ***** válasza:
70%
Mi a vezeteknevetek, ugy konnyebb lenne?((:
2016. máj. 16. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/64 anonim ***** válasza:
28%

Nekem amiket elsőnek írtál, nagyon tetszenek. Alapból szeretem ezeket a különleges, nem mindennapi neveket, mert nem minden második gyereknek ez a neve.

A második kupacból nekem csak az Emília tetszik, én nem szeretem ezeket a régi neveket. :/

2016. máj. 16. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/64 anonim ***** válasza:
67%

Nila es Kloe? Ezek a kulfoldi nevek igy magyarosan leirva extra gaz...

Chloe - ha kulfoldon van ugy jo.

A tobbi nem rossz.

2016. máj. 16. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/64 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigieket! És az első 7-ből melyek tetszenek legjobban? :) Paál a vezetéknevünk.
2016. máj. 16. 12:27
 6/64 A kérdező kommentje:
A Hajna női nevet Vörösmarty Mihály alkotta meg a hajnal szóból, nekem tetszik :) (a Hajnalkával ellentétben, az nagyon nem)
2016. máj. 16. 12:28
 7/64 anonim ***** válasza:
85%
Első hét borzalmas, ne haragudj, de nincs az az isten hogy adjam. A másik hattal nincs semmi baj, azok közül bármelyiket szívesen adnám. De mivel itt ugye az kellene hogy mindkettőtök akarata érvényesüljön így egy ilyen egy olyan nevet adjatok. Az elsők közül a legkisebbik rossz az a Lili, bár felnőttként az sem az igazi. A Lilla nem tetszik esetleg? Ha nem akkor pl Tímea Lili, Emília Lili
2016. máj. 16. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/64 anonim ***** válasza:
73%
Nekem csak a Lili, Éva, Tímea tetszik, a többi nagyon nem. Paál Éva Tímea jól hangzik nagyon!
2016. máj. 16. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/64 anonim ***** válasza:
76%

Nekem a Lea, Zora, Lili, Míra tetszik a többi annyira nem.

Szerintem mindenképp olyan neveket adjatok nekik, amik nem hangzanak annyira össze mégis hasonlítanak, mert különben mindenki össze fogja őket téveszteni.:)

Boldog gyermekvárást!:))

2016. máj. 16. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/64 anonim ***** válasza:
76%
Tímea és Emília.
2016. máj. 16. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!