Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Azt mondják egy 16 éves még...

Azt mondják egy 16 éves még gyerek, tini de mi van ha egy 16 éves szeretne családot amikor még nem nagykorú?

Figyelt kérdés

#felnőtt #gyermek vállalás fiatalon
2016. máj. 16. 15:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
92%

:-D

És miből tartja el a családját,ha ő maga is eltartott???

2016. máj. 16. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Ja és ezt ellenzik? Hallottam már olyanról hogy nagykorúsitani is lehet ennyi idősen de nem igazán értem. Lennétek szivesek elmagyarázni kicsit érthetőbben ezt?
2016. máj. 16. 15:58
 3/14 A kérdező kommentje:
Dolgozik ő is meg a párja is természetesen
2016. máj. 16. 15:58
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Akkor egy olyan tini, aki családot akar. Attól még tini marad a kora miatt.És nem lesz nagykorú attól sem, ha babája lesz, ebben az esetben külön ki kell jelölni gyámot. (Ha apuka betöltötte a 18-t, pl. Lehet ő is, vagy a nagymama lesz a gyám,általában ezek a megoldások)

Ez azt jelenti, hogy pl. Kórházból nem is adják haza a babát csak az anyukának, kell a gyám is.

De az lenne a legjobb még, ha megmaradna a szeretne családot-majdnál, és nem most alapítana egy tini.

2016. máj. 16. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Nagykorúsítani egy nőt házasság esetén lehet, ennek viszont nézz utána, hogy pontosan hogyan és mikor. Attól, hogy gyereke lesz valakinek, nem lesz nagykorú.
2016. máj. 16. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Kiszabnak egy gyámot a kisbaba mellé. Ha a gyerek apja nagykorú akkor őt, vagy valamelyik nagyszülőt.


Nagykorúsítás házasság esetén lehetséges. Ezt csak a gyámügy engedélyezheti.

[link]

2016. máj. 16. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat akkor én elég rosszul tudtam. Nekem azt mondták hogy úgy lehet nagykorúsítani hogy a csaj terhes egy hónap mulva elmegy a dokihoz aztán megy a védőnőhöz s öt megkérik hogy vegye fel a gyámhatósággal a kapcsolatot.
2016. máj. 16. 16:14
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
16 évesen a tescoban felmosni nem nagy karrier,arra nem vállalnék gyereket...
2016. máj. 16. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
90%

A tini attól tini, hogy 1-essel kezdődik a kora, ti. Teenager.

Nagykorúsítani a házassághoz kell.


Gyereket meg ne szüljön.

2016. máj. 16. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
9 :D az igen
2016. máj. 16. 16:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!