Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit kell még beszerezni?

Mit kell még beszerezni?

Figyelt kérdés

Ruhák (bodyk, rugik, napozók, zoknik, nacik, pólók, kardigánok, kis kesztyű, zokni)-sokat kaptunk rokonságtól, nagyról is maradt, ezzel nem lesz gond :)


babkocsi, hordozó, mózes

légzésfigyelő

bébiőr

kiságy

pelenkázó

pihenőszék

2 pokróc

2 hálózsák

5 tetra pelus

1 cumisüveg

2 kifogó

kiskád


mi kellhet még?


nyár közepére vagyok kiírva, jó az ha egy napozót zoknival viszek csak neki hazahozós ruhának? meg egy vékony pokrócot beteszek biztonság kedvéért.



2016. máj. 16. 20:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
szerintem kevés a tetra.
2016. máj. 16. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

nekünk kevés lett volna 5 textilpelus és a 2 hálózsák is. De nekünk hideg a lakásunk télen-nyáron, így nehezen száradnak ugye a cuccok.


a kórházi ruházatot én kevésnek tartom, de mindenki döntse el maga.:) lehet, mi öltöztetjük túl a gyereket.:)

2016. máj. 16. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Mellszívó és babamérleg is hasznos lehet.
2016. máj. 16. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Azt hogy miben hozod haza, majd akkor meglátod milyen idő lesz, hiába nyár lesz, lehet hűvös vay eső is.
2016. máj. 16. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Lepedő, pelenka, popsitörlő.
2016. máj. 16. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

oh tényleg :)


mérleget nem tudom, hogy szeretnék-e. naggyal volt, naponta sokszor mértem, paráztam, számolgattam, még jobban paráztam, miközben a gyerek jól volt, hízott... :)

vagy azért kéne?


nyári babát nem tudom, hogy mennyire kell felöltöztetni. júli végén biztos nem lesz hideg ha esik se :)

egyik válaszoló, aki írta hogy lehet túlöltözteti a gyerekét, te hogy öltöztetted nyáron, a 30 fokban? :)

én se akarom megfázítani, azért kérdeztem :)

2016. máj. 16. 21:59
 7/11 anonim ***** válasza:
89%

Én szerettem a mérleget, de mindenki maga dönti el.

Nekem jó voltak még a tejtároló Aventes dobozok, meg a mellszívó is.


A napozó viszont édes kevés, egy újszülöttről van szó, nem egy párhónapos/féléves gyerekről, aki már hozzászokott a kinti világhoz.

Ráadásul simán lehet 12 fokos hideg is, hisz mint tudjuk, az időjárást nem lehet kiszámítani.

2016. máj. 17. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
64%

Komoly hogy pár napost egy szál napozóban hoznál haza, miközben tapasztalatod is van??

Ez kész.

Az megvan hogy 36-37 fokból érkezik a világba és szar még a hőszabályozáaa?

2 hetesen már lehet egy szál pelenkában, ha 40 fok van... de 3-4 naposan?


Miben hoztuk haza augusztusban?

Body, pamutrugdalózó, cérnasapka és takaró. És 22 fok körül volt.

2016. máj. 17. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

utolsó, ezt a hangnemet nem kérem, köszönöm.


télen született az első gyerekem, body, rugi és overál volt rajta mikor hazahoztuk. na meg meleg sapi.

a kórházban is és otthon is a 21-25 fokban body+rugi volt rajta.

na most én ebből kiindulva gondoltam, hogy amikor a 30+ fokban hazajövünk, akkor ne nagyon legyen rajta ruha.

oké, lehet rosszul gondoltam, de ettől még nem vagyok elmebeteg. ráadásul pont azért kérdezem, hogy jól csinálhassam...

2016. máj. 17. 11:31
 10/11 A kérdező kommentje:

olvasgattam itt:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babaru..


ennél a kérdésnél meg pont azért "oltják le az anyukát", mert a bodyra még tervezett egy kisnadrágot...


tényleg amúgy tök mindegy, hogy mi a kérdés, mindig jön valaki aki lehurrogja a másikat! :(

2016. máj. 17. 11:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!