Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nem akar vacsorázni?

Miért nem akar vacsorázni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Kislányom 10 hónapos és egyik napról a másikra,úgy döntött,hogy nem eszik vacsit. Reggel és este kap tápszert,de este nem akarja elfogadni,ezért (mivel kiéhezik) hajnalban 2-3 körül felébred,de akkor megeszi,meg reggel 7kor is elfogadja. Tejpépet soha nem is ette meg,ezért az nem jó helyette. Tegnap előtt nem adtam neki uzsonnát,gondoltam akkor majd jó éhes lesz vacsira,de úgy sem kellett neki. Viszont nem sír meg nem is nyűgös,megpancsizik,beteszem az ágyba és elaszik.

Mikor jöttek a fogai,akkor is inkább csak tejet ivott,tehát az sem lehet a baj.

Nektek volt már ilyen? Elmúlik nála vagy inkább vigyem el dokihoz?

Egy könyvben olvastam hasonló esetről,ott azt írták,hogy ilyenkor át kell állni a napi 3 étkezésre.

Szerintetek?



2016. máj. 23. 23:28
 1/4 Eszter76 ***** válasza:
Mást se akar enni? Hátha csak a tápszerrel van baja este. Az én legkisebbem most épp kanalazni nem akar semmit (11 hónapos), hanem kiköveteli a darabos ételeket. :-)
2016. máj. 23. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Sztem is probalkozz mással.

Pl.: Joghurt, kis katona szendvicsek, banán

2016. máj. 24. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Tízóraira meg uzsonnára kap gyümölcsöt. Tízóraihoz joghurttal,uzsonnához simán.

Kérdeztem Anyut,azt mondta próbáljak neki adni dejbedarát. Csináljam kicsit sűrűbbre és fürdés előtt kanállal etessem meg vele.

2016. máj. 24. 11:34
 4/4 anonim ***** válasza:

nem a legjobb eleve a menü nálatok, ebből miért akarnál 3-ra csökkenteni az étkezések szám-t? talán inkább növelni kéne, hogy ne éhezzen, nem?


délelőtt ne adj neki joghurtot, déluán meg gyümölcsöt ne. vacsira meg adj neki azt amit ebédre is evett, de kínáld meg tápszerrel is. így lesz 4 szilárd étkezés és mellé 2 tápszer. egyébként egy éves korra kéne 5 szilárd+2-3 tápszer, szóval egyébként is kéne már a vacsival próbálkozni, de ne elhagyni hanem hozzátenni a szilárdat

2016. máj. 24. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!