Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyit lehet egy nap a...

Mennyit lehet egy nap a hordozóban?

Figyelt kérdés
A kis lányom jövő héten lesz 3 hónapos és már szinte egész nap fent van így pedig nem nagyon tudok tőle semmi házi munkát csinálni.Ezért erdekelne, h mennyit lehet a baba hordozóban?

2016. máj. 24. 13:25
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Egyhuzamban 30 percnél többet nem ajánlott.
2016. máj. 24. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Esetleg babakocsi, járóka, utazóágy? Vagy mondjuk a hátadra is kötheted egy hordozókendőben és a házimunkák többsége úgy is elvégezhető.
2016. máj. 24. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Nálunk a max 2 óra volt, mikor mentünk a nagyszülőkhöz.
2016. máj. 24. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

A babakocsiban nem marad meg mert úgy nem tud nézelódni és sírni kezd.

Járóka? Ahhoz nem kicsi még? Azt nem csak majd akkor lehet mikor már fel tud állni? Bocsi de első babám és nem igazán tudom.

2016. máj. 24. 13:40
 5/15 anonim ***** válasza:

Szerinted mi olyan van egy járókában, amitől csak járó babáknál lehetne használni?

Olyan mint egy nagy ágy, semmi más.


Hinta, pihenőszék.

Én ennyi idős korában a játszószőnyegre tettem. Még nem forgott el, úgy maradt ahogy hagytam és 10 perceket elvolt.

2016. máj. 24. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Miért? A járóka felülete ugyan olyan, mint a kiságy. Ha az ágyban lehet, akkor járókában miért ne lehetne? Igazából az ágyába is beletehetnéd, csak azt gondolom nem tudod magaddal vinni a konyhába. Meg azért 3 hónaposan már lassacskán le kellene tenni valami tágasabb térbe, ahol mocoroghat és több inger is éri, mint mondjuk egy autós hordozó "kagylójában". Nekünk az utazóágy és a kendő vált be, utazóágyban ki szoktuk vinni az udvarra is.
2016. máj. 24. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Illetve amikor együtt a család akkor letesszük a kicsit (11 hetes) is a szoba közepére ahol a naggyal játszunk.
2016. máj. 24. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Én csak autós utazáshoz tettem hordozóba, meg az etetéshez (mármint hozzátáplálásnál).

Amint lehetett én mindig mei-taiba kötöttem, kizárólag addig volt ülésben, amíg mozgott az autó. Szerintem rettenetesen kényelmetlen lehet nekik olyan "görbén ülni".

Az ágyában volt játék, ami lekötötte, meg a szobában a szőnyegre tettem plédet, arra játszószőnyeget, plusz mindenféle játékot köré. Azzal is jól elvolt. Vagy felvettem.

2016. máj. 24. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Nálunk 7,5 hónapos a fiam, annyit van hordozóban, amikor autóban vagyunk (mondjuk az nálunk minden napos), meg amikor etetem.

Nagy ritkán el van egy fél órát, ha mondjuk főzök és bent van velem a konyhában, de utána unja, mocorogna, "menne". Ilyenkor kirakom a nappaliban és had csináljon,amit akar. Persze ott főzök, rálátok, és ha mondjuk látom,hogy közeledik az étkező asztal felé, akkor visszateszem a szoba közepére.

2016. máj. 24. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Szerezz be egy pihenőszéket,ez egy jó alternatíva szerintem.Szabadon mozoghat keze-lába,vízszintesig döntheted,ha nagyobb lesz,akkor majdnem ülő pozícióban is lehet.Nekünk is van,egy egyszerűbb kiadás,nem rezeg,nem zenél.Az egyik bibi,hogy egyelőre nem szereti túlzottan a kisfiam,de talán idővel jobban megkedveli.
2016. máj. 24. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!