Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortól minősül egy étkezés...

Mikortól minősül egy étkezés kiváltottnak?

Figyelt kérdés

Kisfiam még csak tízóraifa kap gyümölcsöt és szopizik utána de csak pár kortyot. Jóformán csak leöblít egy üveg bébiételt.

Akkor már kiváltottuk a tízórait?

Ez így jó, vagy inkább vizet adjak a gyümi után?

Mindenki mást mond, így gondoltam megkérdezlek Titeket :)


2010. ápr. 10. 18:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Akkor van kiváltva,ha egy korty tejet se iszik utána. De elöször a déli fözit szokták kiváltani,mert az laktatóbb,mint a gyümölcs. Szóval inkább gyümi után mindig kináld meg tejjel,nehogy 1 óra múlva már éhes legyen. Majd ha már zöldségekböl ebédre megeszik egy nagy adagot-150 ml legalább, és ha nem kér utána cicit,akkor lehet vizzel kinálni evés után ,igy lesz kiváltva a szopi.
2010. ápr. 10. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Devics józsefné: Csecsemők szakácskönyve


Nekem nagyon jól bevált. Az evést nagyon jól megtanulta. Ma nem válogat, jó ízűen eszik.

Az barátnőmnek sok teje volt, és bizony a babucija minden kaja (tízórai, ebéd) után szopizott még, így aludt el.


Tényleg jó könyv. A barátnőm is ezt használta.

2010. ápr. 10. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is Devics Józsefné könyve után csinálom a hozzátápit.Szerintem is jó.Bocsi, hogy nem konkrétan a kérdésre válaszoltam!
2010. ápr. 10. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Igen, az én fiam is ilyenkor legtöbbször elalszik a cicin. Illetve olyan is van, hogy elkezdi szívni, de aztán pár korty után elfordul - gondolom mert nem éhes, csak szeretett volna cicin elaludni, de mivel jön a tej, inkább lecsatlakozik :).


Szóval ezért nem tudom mikor minősül kiváltottnak, mert legtöbbször inkább csak elalvásért cicizik.

2010. ápr. 10. 22:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!