Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik a jobb az egy ciciből...

Melyik a jobb az egy ciciből etetés vagy a váltott mellből? 5 hetes a kisfiam és mind a két cicit igényli. De azt hallottam hogy váltott mellből kellene etetnem. Van hogy 150- et is megeszik egy szopizásra, de ez csak két ciciből megy. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2008. szept. 26. 09:14
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Azt hiszem ez mindenkinél más...

Nálunk is voltak az elmúlt 3 hónap alatt olyan napok, amikor mindkét mellemet kérte egy evésnél. Nem aggódtam ezen, ilyenkor odaadtam mindkettőt. Aztán néhány nap múlva már ismét elég volt az egyik mellem...most is...:)

2008. szept. 26. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia!Sajnos én nem tudom úgy szoptatni a babámat, ahogyan kell, de tanácsot tudok adni, ha elfogadod. Nekem nagyon kevés tejem van, de úgy tudom növelni a mennyiségét, hogy állandóan fejem. ha a babád sokat szopizik, az is jó, de a két cickóból való etetésnél arra vigyázz, hogy kiszívja a másikat is, ne fáradjon el addigra. Én a helyedben, hogy több tejem legyen, mko mellből szoptatnám és mindkét mellemet lefejném utána. Sajnos macerás dolog, de van a medelának a Mini electric nevű elektromos fejője, ami 20000 ft, de nagyon megéri. Kiszívja a tejcsit mint a huzat és nem fáradsz el, szerintem a kézi fejőket hanyagold, nagyon fárasztó még szoptatás után. próbálkozhatsz még az Urtica urens nevű homeo bogyóval két napig minden szopi közben 5 bogyót szopogass el a nyelved alatt, majd a 3-ik napon már csak 3 szoptatásnál, a 4-iken 2-nél és az utolsó napon már csak egy szoptatás alatt 5 bogyó. Inni, enni előtte és utána negyed órávan ne!

nekem ezektől több lett a tejem, bár az én esetemben sajnos a több sem elég a mucikámnak!!!!:-(

Ja! krumpliból készült dolgokat egyél, szerintem nagyon jót tesznek, de ne feledd a gyakori inger a legfontosabb. én már kipróbáltam mindent, a fél vagyonom ráment, és csak a fejéstől lett több tejem!!!!!!!

2008. szept. 26. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az én babám 5 hós és még most is van olyan időszak, hogy két ciciből szopizik. Az a lényeg, hogy legalább az egyik cicit teljesen kiürítse. Akkor jöhet a másik. A következő etetésnél pedig azzal kezd amelyikkel előtte befejezte. azt nem írod, hogy mennyi időnként eteted. Vannak időszakok amikor többet esznek. Ilyenkor gyorsíthatod a dolgot ha gyakrabban teszed cicire, akár 2 óránként. 2-3nap alatt beáll a keresletre. És ne felejts el eleget inni, legalább 3 litert!
2008. szept. 26. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!