Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nem engedi a Védőnő...

Miért nem engedi a Védőnő hogy át térjünk a 2es tápszerre,8 hónaposan még mindig 0-ás! Szerintetek?

Figyelt kérdés
2016. jún. 8. 11:42
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
82%
Mi az hogy nem engedi? Én épphogy 6hós volt a fiam, mentem orvoshoz tápszert íratni, erre közölte, hogy betöltötte a 6 hónapot és vegyek neki 2es tápszert!
2016. jún. 8. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem te döntöd el, mit adsz a gyereknek. Esetleg tőle kéne megkérdezni, mivel indokolja a javaslatát. Nem mondott semmit?
2016. jún. 8. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:

Mikor féléves lett a lányom kérdeztem hogy ne álljunk át a 2es-re? Azt mondta neeem nincs rá szükség. Pedig mondtam neki hogy soha nem eszi meg az adagját a mai napig 130-150ml eszik. Amúgy a 2-es sűrűbb?laktatóbb?

Már a gyógyszertárban is kérdezgetik hogy nem kellene át állni?

Hagyjam a francba a Védőnőt és váltsak?

2016. jún. 8. 12:00
 4/24 anonim ***** válasza:
81%

Nem a védőnő tiszte ezt eldönteni. A gyerekorvos már joggal javasolhat.


De annyira ne akarj váltani. Nagy kincs egy bevált tápszer. Konkrétan semmi baja nem lesz, ha akár 1 éves koráig a "nullás" tápszert kapja.

Egyébként is 0-ról előbb 1 (akkor is ha csak rövid ideig), majd csak azután 2. Ez lenne a fokozatos átállás.

2016. jún. 8. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
96%

Védőnöhöz tanàcsadàsra azaz tanàcsokért jàr az ember, nem diktàtumokért.

Gyerekorvos véleménye a dologról?

Biztos nem hallgatnék rà.

2016. jún. 8. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
41%
Kedves 4-es, hogy értsd pl. Milumilból van az 1-es tápszer ami 0 hónapostól és van a 2-es ami 6-hóstól, szóval ha így nézzük a 0-ás után jöhet a 2-es.
2016. jún. 8. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
73%
Csak kíváncsiságból, a hozzátáplálást már elkezdted vagy arról mit mondott a védőnő?
2016. jún. 8. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem a 2-esnek valamiben biztos más az összetétele, nem véletlenül javasolják azt 6hónap után, gyerekorvost nem kérdezted?
2016. jún. 8. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Tanácsadáson mindig ott van a gyerkeorvos is együtt rendelnek, nyilván őt is megkérdeztem. De általában a Védőnővel konzultálok a doki csak a szurit adja be meg megvizsgálja kb ennyi. Szegény van már van 80 éves ha nem több remeg a keze többször vissza kérdezi ugyanazt, szóval nem is tudom mit keres még ott. Egyszer még annyit mondott a Védőnő hogy maradjunk ennél a tápszer nél mert ezt fel tudja írni receptre 6hó után is.
2016. jún. 8. 12:29
 10/24 A kérdező kommentje:

Igen igen már hozzátáplálok 4hós kora óta. Nem igazán van segítségemre ebben sem, mikor elkezdtem akkor mondta hogy miket adhatok először stb. És kb. Ennyi.

Úgyhogy jóbarátom az internet innen lesek ezt azt. De szerencsére nincs gond a hozzátáplálással már 3 étkezés ki van váltva, csa reggeli meg vacsi még tápszer és azt gondolom nem lakik jól éjszakára tőle mert nyugtalanul alszik.de nem ébred csak nyöszörög. Azért gondoltam hogy váltanék hátha jobban laktatná.

2016. jún. 8. 12:36
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!