Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor kell szólni a dokinak...

Mikor kell szólni a dokinak ha mennyi ideje nem hajlandó rendesen szopizni a baba? . So. S

Figyelt kérdés

7hós kislányom délbe evett utoljára, akkor főzit is áés még kóstoltunk is + szopi. azóta volt is kint de nem hajlandó szopizni,csak harapja a cicimet.

most volt beteg egy kicsit, de már szinte semmi baja. mondta a doktornő ha nem enne szóljak.

De most egyből vagy mondjuk holnap?


2010. ápr. 12. 16:44
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Mást próbáltál adni a babádnak?

Lehet nem tejcsi, hanem valami gyümi, főzi kellene!

2010. ápr. 12. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

adtam neki most gyümit, de hagyjam ennyiben?

mikor kell szólni????

2010. ápr. 12. 17:25
 3/3 anonim ***** válasza:
Sztem, hogy megnyugodj hívd fel a dokinénit. De nyugi, éhen halni, kiszáradni nem fog ennyi idő alatt. Tudják, hogy mennyi hamikára van szükségük. Az én 14 hós fiam is ma alig akart enni valamit, de mondjuk szopizott kicsit.Lehet, hogy őt is a front zavarta meg, vagy jön a fogacska.
2010. ápr. 12. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!