Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek melyik a jobb...

Delfike86 kérdése:

Szerintetek melyik a jobb újszülött pelenka a márkás vagy az egyszerű? Mi a tapasztalat

Figyelt kérdés
2016. jún. 15. 15:32
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
36%
Nekem tobb mint 70 db pampers volt az elejen, gyakran atazott. Lehet en csinaltam valamit rosszul :/ itt angliaban a lidlnek van kulon markaja pelusbol, en azt hasznalom, azt nagyon szeretem, nagyon ritka ha atazik. De most adok majd meg egy eselyt a pampersnek, ki akarom probalni az ejjelit, hatha nem kel fel akkor ejjel.
2016. jún. 15. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
59%

Mi neked a márkás és mi az egyszerű?

A Babylove is márka, és nagyszerű.


De egyébként leginkább alkati, nem pedig márkafüggő, hogy melyik babának mi válik be. Sőt, ahogy nő, úgy változhat a a "legjobb" pelenka.

Pampers volt az első, utána Libero, utána Babylove, most újra Libero...ami bevált.

2016. jún. 15. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat.Én 20 hetes terhes vagyok, egyenlőre csak tapasztalatokat gyűjtők. kíváncsi vagyok hogy egy párnapos újszülöttnek melyiket ajánljátok. az egyszer alatt azt értem ami neve nincs márka .
2016. jún. 15. 15:46
 4/18 anonim ***** válasza:
Elég sok márkát kipróbáltunk már.Nedvszívás szempontjából több olcsóbb márka is bevált,de hosszú távon egyiket sem használhattam,mert a pampers kivételével az összes próbált pelenkától kipirosodott a lányom bőre.
2016. jún. 15. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Akkor szerintetek vegyek minden márkából egy keveset és próbálgassuk melyik lesz a tuti nyerő?
2016. jún. 15. 15:57
 6/18 anonim ***** válasza:
Szerintem igen.Az elején nagyjából 10 pelenka fogy egy nap.Ha kis csomagokat veszel,hamar elfogy.
2016. jún. 15. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
nekem mindegyik bevált. libero, pampers, stb. mi a babydreamre szoktunk rá, mert állati olcsó és jó is:)
2016. jún. 15. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek
2016. jún. 15. 16:56
 9/18 anonim ***** válasza:
Nekünk csak a pampers és a libero vállt be!
2016. jún. 15. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 Bella169 ***** válasza:

Nekünk a Rossmanos babydream vált be.

A pampers pl átázott folyton. A tescosból (úgy kaptuk, de fél csomag repült a kukába) ömlött ki a cucc.

Ennek a márkának van 2db-os kiszerelése is kipróbálás célra.

Amíg nincs meg, hogy nektek mi válik be (nem folyik ki, nem ázik át, nem irritálja a baba bőrét) addig egyikből se tárázz be hatalmas mennyiséget.

2016. jún. 15. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!