Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért ordít a kisfiam közvetle...

Miért ordít a kisfiam közvetlen etetés után?

Figyelt kérdés

1 hete váltottunk tápszert, pár napja újra kezdi az ordítást. Egyszeri etetésre 110-120 ml tápszert eszik. Jelenlegi tápszerre hasfájós babáknak való.


Nem értem hogy mi ez nála? Tök nyugtalan. Nehezen tudom megnyugtatni, kapálózik, már össze-vissza csikart. Kap a hamiba Lactase comfort cseppet, Baby mecsek teát szoktam neki adni. sokat pukizik és széklete 2-3-szor van egy nap, bár a 3. az nagyon kevés.


Miért ordít?


2016. jún. 15. 20:55
 1/4 anonim ***** válasza:
kevés neki az étel, vagy sok levegőt nyel és büfizni akar
2016. jún. 15. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

de büfizik is, amitől az esetek többségében mindig megijed.


kevés neki? de ma kipróbáltam hogy többet adok neki és akkor is azt csinálta, vagyis sírt.

2016. jún. 15. 21:20
 3/4 anonim ***** válasza:

Vagy kevés vagy sok vagy a bélmozgások zavarják, ami éves közben indul be. Ha sokat pukizik akkor azok zavarhatják.

Az enyém megevett mindent amit kapott de ordítás mellett nagyon sokat bukott amikor sokat adtam neki (amúgy is bukós de ha túl sokat evett akkor főleg rengeteget bukott) és sokszor voltam gondban etetés után (rögtön utána még mikor nem bukott), hogy most kevés volt vagy sok.. ez elmúlt amúgy, 2-3 hónaposan már nem sírt, ha sok volt. Inkább csak ha kevés. Állítólag sok baba befejezi az evést ha jóllakott, ha neked is ilyen babád van akkor ez nyilván nem opció.

Ja amikor túletettem a széklete is nagyon híg volt.

Tápszer nekünk a nagyon sokadik jött be, sokáig volt hasfájós a babám.

2016. jún. 15. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nálunk ugyanez volt, hónapokig szenvedtünk, mire kiderült, hogy tejfehérje-allergiás fiam, és fájdalmában ordít.

Akkor még szopott, plusz kapott tápszert.

Így nekem teljesen tejmentes táplálkozásra kellett áttérnek, ő pedig kapott speciális tápszert (Milupa Pepti, a HA-s nem elég!)

Már a 4. naptól sokat javult a helyzet, kb. két hét alatt rendeződött a dolog (addigra ürült ki a szervezetéből).

2016. jún. 15. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!