Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisfiam nem engedi az orrába...

Kisfiam nem engedi az orrába cseppenteni az orrcseppet, végig visít harcol. Ötletek, ti hogy csináljátok?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 13. 11:55
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Használj orsprét.
2010. ápr. 13. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én úgy szoktam, hogy becsavarom egy takaróba vagy törölközőbe, így nem tud kapálózni a karjaival. Persze, sír így is, de legalább sikerül a művelet :))) Ja! És én orrsprayt használok, azt se szereti....
2010. ápr. 13. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nagyágyon, takaro nyakig, "ráülök", és így sikerül. Így is visít, ki nem állhatja, de így sikerül. És tényleg jobb az orrspray.
2010. ápr. 13. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszi
2010. ápr. 13. 12:04
 5/10 anonim ***** válasza:
Kislányom 16 hónapos.Nemrég beteg volt kicsit,én elmagyaráztam neki,hogy 3-ig számolok és kész.Tehát nálunk így zajlik:lefektetem,mondom,hogy most cseppentek,számolok,1,2,3,egyik orrlyuk,1,2,3,másik orrlyuk.Mikor odatartom az orrához,mindig becsukja a szemét.Olyan édes.Próbáld meg te is így.Mondjuk én máskor is szoktam neki mondani ezt a számolósdit,hogyha vmit nem akar(pl.a haját összegumizni).És akkor általában hagyja,mert tudja,hogy háromra kész.
2010. ápr. 13. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Pici fiam még csak 7 hónapos.
2010. ápr. 13. 12:38
 7/10 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok.Akkor marad a lefogás.:(
2010. ápr. 13. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
ugyen ez volt 10 hós lányommal. ne légy durva, fogd le és bolondosítsd, hogy ne a cseppekre figyeljen!
2010. aug. 2. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
A babát szorítsd a térded közé, úgy hogy a feje legyen felfelé.Fogd azt az orrcseppet és cseppents neki.Én ezt csináltam a 6 hós fiamnál. és 4 óránként adtam 4-4 cseppet.Ha a cseppen nem annyira sikerül ilyenkor beadni neki spray-t használj.gha ez a módszer nem megy akkor kicsit légy durva és fogd le, és nyomd be az orrába
2010. aug. 2. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Ezt nem lehet finoman kezelni.Fogd le szegény és tedd a téded közé. a fejénél ne szorítsd, a testét szorítsd össze a lábaddal és ha sír akkor is használs sóoldatot és fújd be az orrát, mert felfut a fülére!Vagy ha csepegtetsz(nem sprézed) akkor a párod fogja a fejét a picinek, te csepents, végül puszi jutalom és egy kis játék.Orrszívózd ki és csepp-csepp 2x
2010. aug. 10. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!