Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Zacskós leveseket adtok 14-15...

Zacskós leveseket adtok 14-15 hónaposnak?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 13. 12:58
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
még én sem eszem meg...
2010. ápr. 13. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Még magunknak sem. :( Kb. tíz évig ettük a férjemmel, mert nem értünk rá főzni a munka miatt. Aztán csalánkiütéses lettem, és hónapokig tartott a kiütés, nem akart elmúlni, csakis injekció hatására. (Minden reggel munkába menet előtt a bőrgyógyászaton kezdtem, gondolhatod). És ez így ment évekig... nem akart csitulni.


Aztán egyik doki rákérdezett a zacskós dolgokra, és mondtam, hogy igen eszünk... Letiltott róla, azóta semmi bajom, nem jött vissza a csalánom.. Szóval én azt mondom: néha-néha, ha nagyon nincs más ötlet, akkor lehet, de rendszeresen ne!!


Ja, és ha adnál a kicsinek mégis belőle, akkor sokkal több vízzel készítsd, mert ha annyival csinálod, ami a zacsira van írva, nagyon sós...az azért nem használ senkinek sem.


De ha mód van rá, inkább ne adj neki.

2010. ápr. 13. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Semmiképppen nem.
2010. ápr. 13. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem adok neki, mert nem egészséges, és borzasztóan sós. Még én is kerülöm, ha lehet.
2010. ápr. 13. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Természetesen nem rendszeres fogyasztásra gondolok, én is max egy hónapban egyszer, ha főzök, de van, hogy hónapokig sem. Csak néha egyszerűbb ahhoz nyúlni :-(.
2010. ápr. 13. 13:27
 6/7 anonim ***** válasza:
Hosszú távon felnőttnek is káros. Eszem ágában sincs.
2010. ápr. 13. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

egyszerűbb ahhoz nyúlni tény, de olyan egészségtelen.

csinálhatsz olyat is, hogy pl. ha húslevest főzöl lefagyasztasz műagyag dobozban egy kis adagot, és azt előveheted ilyen alkalmakkor. vagy más leveseket, amik alkalmasak fagyasztásra. ugyanígy tehetsz főételekkel is. pl. néhány főzelék, husi, pörkölt lefagyasztható. csak jobb mint a zacskós.

2010. ápr. 13. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!