Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hós kislányunk picit meg...

3 hós kislányunk picit meg volt fázva, a torka kicsit piros volt, több napja Sterimar-orrszívás-orrcseppet kap most már nem jön belöle semmi, de hallom néha, hogy szörcsög. Mitől lehet?

Figyelt kérdés
Ha eszik rendesen tud levegőt venni az orrán,és amikor szívtam akkkor sem volt zöldes,hanem fehér,átlátszó néha sűrűbb.
2008. szept. 27. 06:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Nálunk is pont ez a probléma,én arra gondoltam,hogy esetleg mélyebben van lerakodva,de lehet hülyeség,ezért engem is érdekelnek a válaszok.Nektek jobbulást:)
2008. szept. 27. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Akkor Te mit fogsz csinálni?
2008. szept. 27. 09:15
 3/5 anonim ***** válasza:

Az orrából a váladék lecsorog a garatba, onnan pedig a hörgőkbe. A garatból hallható a tortyogó hang, ha az orr már üres. Ha a babának folyni kezd az orra, mindig kell köptetőt is adni, hogy a lecsorgó váladék ne rakodjon le és később elhúzódó, makacs felső-alsóü léguti hurutokat okozhat.

Nagyon jó hurutoldó és természetes a Hustagil szirup, mely kakukkfüvet tartalmaz.

2008. szept. 27. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Mi Sinupretet kaptunk az is jó?
2008. szept. 27. 11:03
 5/5 A kérdező kommentje:
És ha nem is a váladék hanem tejcsi,erre is gondoltam.
2008. szept. 27. 11:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!