Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2-3 vagy több gyermekes...

2-3 vagy több gyermekes anyukák! Tiszta bolond vagyok. Kistesó kérdés. Szeretném vagy lehet, hogy mégsem?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Olyan hosszú a történetem.. Illetve lenne ha ezt most mind leírnám! :)


Ezért összetömörítettem és szívesen kiegészítem ha kell:)

Van egy édes ámbár nagyooon kis hisztis kislányom! Tünemény de simán átvált kis szörnyeteggé:)..


Szeretnék kisbabát. Kistestvérrel megajándékozni! tudom, hogy imádná! Vagyis remélem mert hanem.. Végem:)


A következő kérdésem avagy bánatom, gondolatom,

Szeretnék kisbabát, de úgy örülök, hogy vége az éjjeli keléseknek a szenvedés a szoptatások körül, a gügyőgésnek,csörgőknek,büfiknek stb...Nem kell szétizgulnom az agyam a bölcsőhalál miatt.. Nincs légzésfigyelő riadó..

Biztos, hogy értitek mire gondolok!!

Hogyan lehetne ezen túltettem magam? Ez azt jelenti, hogy nem jött el az idő??

Imádom a kis picurkákat! De sokszor a saját lányomhoz ÓÓÓriási türelem kell s sajnos néha elszakad:( kibukok!!

Tudnátok véleményezni a helyzetemet?



#gyerekek #kistestvér. baba
2016. jún. 24. 14:22
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Szia! Hát èn is ebben a cipőben járok.Èn mèg hagyok egy kis időt magamnak😃😃
2016. jún. 28. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Ne azért vállalj második gyereket, mert szeretnél egy kistestvért az elsőnek! Egyáltalán nem biztos, hogy az első pillanattól imádni fogják egymást. Az én nagyobbik lányom kb. 4-5 éves volt, mikor megbarátkozott a húgával, azóta nagyon jól kijönnek, de az eleje elég nehéz volt egy újszülöttel és egy 2 éves testvérféltékeny, dackorszakos leányzóval. Ráadásul második terhességem nehéz volt, az elején volt 2 hónap, amikor nem bírtam semmit megenni, se a nagyot emelgetni. A harmadik babámat viszont mind a két lány nagyon szereti születésétől kezdve, a terhességet is könnyen viseltem.

A lényeg, hogyha Te szeretnél még egy kisbabát, akkor vállalj. Kiszámíthatatlan, hogy majd a pici milyen lesz, de megoldható egy kicsi nagy meg egy nemalvós pici gyerekkel is az élet.

2016. szept. 21. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

1 gyerek 2 éves múlt a 2. 7 hónapos. Úton a 3.

Kivagyok mint a p...a, de mindig nagy családot szerettünk volna és én a kis korkülönbség hive vagyok. Imádják egymást a kicsivel. Már alig várom másszon, meg üljön, meg menjen. Együtt nőnek fel majdnem egyszerre kezdenek mindent. Az eleje nagyon nehéz főleg ha nincs vagy nagyon kevés segitséged van.

Jövőre megy a nagy oviba, lehet a kicsit beadom bölcsibe még meglátom.

Tudom hogy nagyon nehéz lesz most is mert a kicsi még mindig kel ejszaka enni 2x, 3x remélem a 3. olyan lesz mint a lányom hogy 6 hetes korától átaludta az éjszakát.

Letudom a nehéz éveket hamar benne vagyok még a pelenkázásba meg a büfiztetésbe. Ha lement ez a kőkemény 4-5-6 év lesz pihim legalább alvás terén.

2016. szept. 21. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!