Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1honapos baba kertimedencébe?

1honapos baba kertimedencébe?

Figyelt kérdés
juliusba lesz egy honapos a gyerekem es nemtudom hogy lehet e az itthoni felállitott medencébe belevinni..!!
2016. jún. 24. 19:41
 1/9 anonim ***** válasza:
56%
minek?
2016. jún. 24. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
3 hónapos korig nem ajánlják. én is most fogok szülni,de csak jövőre visszük majd be. elsővel is kihagytuk az első nyarat. igazból nekik még nem is hiányzik, 37 fokos vízből jönnek, nekik ez a kellemes idő még :D
2016. jún. 24. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
az új ajánlás egyébként 4 hónap, most mondta a dokink. babaúszást is akkor ajánlják újabban, már nem 3 hónapos kortól. azt sajnos nem tudom, miért.
2016. jún. 24. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én biztos nem vinnèm be!
2016. jún. 24. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Semmi értelme. Ennyi idősem még a nap zömében alszik, ha fent van meg eszik, ekkor még kis törékenyek, neki még nem lenne kikapcsolódás a medencézés...
2016. jún. 24. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
hat nalunk aza baj h joforman fent van.. teljesen mas mint egy masik ujszulott ezt a dokik is megmondtak... tobbet van ebren mint hogy aludna...
2016. jún. 25. 05:51
 7/9 anonim ***** válasza:

Ha víz forgatós, tehat vegyszerezett akkor nem is szabad bevinni,


Amugy pedig semmi ertelme,


A mienk 2 honapos, egyikünk vele van másikuk a nagyobbal a medencébe, vagy babakocsiban alszik az árnyékban.


Amugy pedig megfurdette 2-3 x a kis kádban ot is, hogy ne legyen melege

2016. jún. 25. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ne vidd be.
2016. jún. 25. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szia! Az en kisbabam is többet volt fent mint amennyit aludt. Most 3honapos. Ilyen melegben többször Megfurdtem napközben. Az alvasban is sokat segített, utánna alszik mint a bunda. Próbáld ki,de inkabb csak kiskadban pancsiztasd le bent vagy akar kint.
2016. jún. 28. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!