Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan csináljak 3 alvásból 2...

Hogyan csináljak 3 alvásból 2 alvást nappal egy 8 hós babánál?

Figyelt kérdés

Reggel fél 7 fél 8 körül kel, aztán alszik fél óràt délelott, majd delutan 2 orat alszik es este fel orat. Aztan ejszaka 11-ig ejfelig is fenn van.

Gondolom az a baj, hogy nappal sokat alszik, es ahogy kijon az alvasido, este meg elfarad es szundit egy fel orat. Nana, hogy ejjel meg nem alszik.

Valami tipp? Keltsem fel napkozben?


2016. jún. 25. 23:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Az esti félóra totál fölösleges,és a délutáni kettőből is másfelet csinálnék.
2016. jún. 25. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha nem tudod kivárni amíg saját maga átáll a dologra akkor szimplán tartsd ébren a kihagyni akart időpontban.
2016. jún. 25. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
2 oras delutanival semmi baj, 2 evesem 2-3 oralat alszik pedig o sem egy jo alvo...arra szuksege van. az esti fel orat hagynam el, nem tennem mar le este, tudom hogy faraszto meg nehez mar vele olyankor de hidd el ha egy hetig kovetkezetes maradsz at fog allni arra hogy esti alvas elott nincs szunyokalas hanem 8-kor furdetes es utana viszlat.
2016. jún. 26. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
ebedeljetek f12-kor es utana alvas, akkor elfarad 5 korul es akkro alszik felorat, 7kor fured eves alvas. A reggeli utani alvas teljesen jo szerintem es az is, ha meg 3x alszik. Tarts ilyesmi rendszert, ha pedig 6-kor aludna csak delutan, akkor f7kor furdes, eves 7kor alvas. Az enyemek igy vannak es teljesen bejott. A 2 eves is 7-f8 kozott fekszik, a 8 honapos is.
2016. jún. 26. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Eddig ugy aludt, hogy ejjel 12 orat aludt, este fel 10kor mentunk aludni es reggel 9 korul keltunk, akkortajt mar 2x aludt csak egy nap. Elkezdett maszni es felulni, ami annyira kifarasztotta, hogy ujra 3x kezdett aludni. Sajnos az utolso alvas altalaban 6-8 kozott zajlik este.

Az ha lerakom az esti 7 oras furcsi utan mondjuk fel 8-kor akkor felkel 8kor, mert neki az a harmadik nappali alvasa.

Megprobalom felkelteni a napkozbei 2 orasbol, mert ez igy nem allapot.

Tegnap este is 8kor felkelt es ejfel volt mire elment aludni.

2016. jún. 26. 09:53
 6/6 anonim ***** válasza:
Én elcsúsztatnám a délelőtti alvást fél órával, a délutáni alvás szintén csúszna fél órával (ha az alvás ideje megmarad), este pedig nem kellene lerakni még fél órát aludni. Én két gyerek mellett azt tapasztaltam ki, hogy 5kor legkésőbb fel kell ébreszteni különben nem fog aludni időben este. Vagy az esti alvást hozzátok korábbra. Második gyerekemnél nagyon sokáig az volt, majdnem 1.5 éves koráig, hogy 6kor már ment aludni mert délután fél4-4ig aludt és ő 2 óra ébrenlét után annyira hulla volt, hogy nem bírta volna 7-8-ig. Sokan bután néztek ezért rám, 6kor lerakni aludni egy gyereket, aztán senkit nem zavart, aludt reggel 7-ig.
2016. jún. 27. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!