Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Zavaró, fájdalmas a melegkiütés?

Zavaró, fájdalmas a melegkiütés?

Figyelt kérdés
Tapasztalatok érdekelnek. Tudom, a meleg miatt magában lehet nyűgös a baba, de tegnap szüleimnél voltunk ott jóval hűvösebb van, medencében is volt, most múlik a nyűgösség és a kiütések, éjjel sem volt ordítás, a meleg nálunk még marad, itt keleten semennyit nem hűlt a hőmérséklet és a lakás sem. Másra nem tudok gondolni, csak a pöttyökre, hogy az okozta az előző nagyon gáz pár napot.
2016. jún. 26. 08:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Tudtommal a melegkiütések nem fájnak.Viszont a nagy melegtől lehet nyűgös.A másfél évesem is nehezen bírja.Nem tudom milyen gyakran szoktatok menni a szüleidhez,de lehet,hogy a meleg,meg az idegen közeg most egyszerre sok volt neki.
2016. jún. 26. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

De pont az, hogy azóta nyugodtabb. Itt nálunk panellakásban 30 fok van és egy szál pelusban izzad. Tegnap délután a szüleimnél mintha kicserélték volna, azóta nyugodt. Normális esetben elalszik cumival nélkülem, most napokig szenvedés volt az altatás, este és most se volt gond az altatással, megint elég a cumi. Pedig ugyanolyan meleg van, mint eddig. Állítólag ide csak estére ér a front és ma is 31-32 fokot mondanak.

Gondoltam arra is, hogy talán más volt a baj egy pár napig, mert így a mai nappal meg az előző éjszakával a meleg úgy tűnik mégsem viseli meg annyira.

2016. jún. 26. 09:06
 3/7 anonim ***** válasza:
A front is zavarhatja.
2016. jún. 26. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem.

3 éves a fiam, mindig tele van melegpöttyel ilyenkor. Neki fel sem tűnik. Ma is én mondtam neki, hogy had hintőporozzam be.

Inkabb a meleg fülledt idő, meg a front zavarhatja. A pöttyök biztosan nem.

2016. jún. 26. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Pöttyökre a szódabikarbónàs vìzben fürdés jót tesz. Nehezebben jön ki és hamarabb múlik.
2016. jún. 26. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Csak tényleg az a furcsa, hogy ma meg semmi baja, pedig a lakásban már nem 30, hanem lassan 31 fok van. :( De akkor lehet teljesen más eredetű volt a pár napos nyűglődés.

2016. jún. 26. 13:53
 7/7 A kérdező kommentje:

Visszatért a nyűgösködés de ki is derült miért.. Már ki tudom tapogatni az egyik felső fogát. Most inkább az a furcsa, hogy tegnap milyen jól elvolt.


A melegkiütések meg végre teljesen eltűntek.

2016. jún. 27. 20:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!