Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány hónapos kortól használtok...

Hány hónapos kortól használtok a babátoknál etetőszéket? Mi most vagyunk 6,5 hósak, még az ölemben eszik, de már minden létező bútort összekentünk.

Figyelt kérdés

Magától felülni még nem tud, de ha felültetjük szépen ül egy darabig.


Még egy kérdés: babakocsiban mikortól emelitek meg a kocsi alját / ültetitek a babát?


köszi a válaszokat


2010. ápr. 13. 21:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
88%
Szia! Nekünk olyan dönthető háttámlájú etetőszékünk van ami 4hótól használható azóta használjuk is! 8 hós már imád benne lenni! A baba kocsiban 6 hótól lehet ültetve tolni!!Ez általában rá is van írva a biztonsági ővre.
2010. ápr. 13. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
88%
Nem kortól függ,hanem attól hogy mikortól ül meg magától a babád...ugyan ez vonatkozik a babakocsiban való ültetésre is. Én amíg nem tudott ülni a lánykám,a hordozóban etettem.Most 9 hónapos kb 1 hónapja stabilan ül,így most már etetőszékben csücsül... :)
2010. ápr. 13. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
76%
Első vagyok! Az én babám 5hós kora óta ül de már 4 hósan etetőszékben etettem. Azért dönthető hát támlájú. És a legjobban döntött olyan mintha hordiban enne!
2010. ápr. 13. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

a hordozót sem szeretném pl répával összekenni, azért gondoltam az etetőszékre:)

olyan huncut a lányom, ha lenne 5 cm, amit nem takarnék le, tutira megtalálná és összefogdosná a pépes kezével:)


Igen, a babakocsikon szoktam látni, h. 6 hós kortól ajánlják az ültetést, de itt sem tudtam, h. beletehetem e ilyenbe, amíg pl nem ül fel magától.

de végül is a hordozóban is ilyen pozícióban ül egész pici korától:)

2010. ápr. 13. 21:37
 5/11 anonim ***** válasza:
84%
A bébihordozó és az ültetés is káros amig magától nem ül stabilan! Egy gyógypedagógiai asszisztens
2010. ápr. 13. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyire káros a hordozó minek csinálják????? És mért az a szabályos hogy többek között abban hozható ki a pici a kórházból? Manapság mi nem káros?
2010. ápr. 13. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Ja és mire felül magától addigra bőven kinövi egy baba a hordozót tehát vicc az egész hordozós mizéria...
2010. ápr. 13. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Na jó gondolom,hogy nem a legszuperebb dolog a hordozó,de azért nem kell túlzásokba esni,ha 10percet abban van...

De ezt a 6 hónapos kortól babakocsiba ültetést,viszont tényleg hülyeségnek találom... Ezt nem lehet korhoz kötni.

A hordozóknak pedig általában mosható a belseje.Az én lányom is összekeni,de hát ez van... :)

2010. ápr. 13. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
6,5 hónapos a lányom, eddig a hordozóba tettem és úgy etettem, most vettünk egy dönthető támlás (3 pozícióba) etetőszéket.
2010. ápr. 13. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Mi is 6 hónapos kora óta használunk dönthető támlás etetőszéket. Mindig is nagyon szerette, szereti, ügyesen megtanult benne enni. A tálcája levehető, most már az asztalhoz toljuk, így étkezik. Most 19 hónapos.

Mi akkor használtunk ülő részt a babakocsin, amikor már kicsit üldögélt és láthatóan vágyott nézelődni, nem csak aludt a kocsiban. Szerintem már nyugodtan dönthetitek. Ha nem érzi jól magát, úgyis jelzi.

2010. ápr. 13. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!