Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit ajánlotok hasmenésre?

Mit ajánlotok hasmenésre?

Figyelt kérdés

7 hónapos kisfiamnak megy a hasa.A doki által felírt szer nem használ,viszont annyira rossz íze van,hogy azóta semmit nem fogad el kanálból.Mit adjak neki?

Smecta port,calcium port és normaflore-t kapott.Répát,krumplit egyáltalán nem eszi.


2010. ápr. 14. 16:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Esetleg olyan ivólé,amiben répa,alma,banán van.Humana electrolit(visszapótolja az ásványi sókat).A többit(amiket írtál) én tovább adnám neki.
2010. ápr. 14. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

hello

nekünk is smectát írt fel a doki

nagyon jó gyorsan hat, inkább adjad neki

önmagában tényleg rossz, megkóstoltam én is mert a pici nekem sem ette meg, pedig nem válogatós, tápszerbe tettem v. teába úgy már apránként megitta

2010. ápr. 14. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

a smecta segíteni fog de nem azonnal.nekem a hippes répalé.

sós krumpli,alma,banán,és répa nyersen lereszelve.ezek nagyon jók.

2010. ápr. 14. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Nem hagytam abba a gyógyszerek adását és próbálkozunk a krumplival is.Hátha elfogadja előbb-utóbb.

Az alma jó ötlet,azt szereti.

Mégegyszer köszönöm!

2010. ápr. 14. 18:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!