Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van akinek a babaja sosem...

Van akinek a babaja sosem fordult meg hasrol hatra?

Figyelt kérdés
Lanyom 7 honapos. Fordul mindket iranyba hatrol hasra. Most a kuszassal probalkozik, de meg sosem fordult hasrol hatra. Jart igy valaki? Gond, ha ez kimarad?
2016. júl. 12. 15:07
 1/8 anonim ***** válasza:
32%
Persze hogy gond. Mutasd meg egy neurológusnak!
2016. júl. 12. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy feltétlenül baj. Általában az izomtónus zavarnál pont a hátról hasra nem szokott menni, az a nehezebb. Azért én is megmutatnám szakembernek.
2016. júl. 12. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szia mi bont igy vagyunk csak mi 10 hónaposak. Egyszer vagy kétszer fordult meg. Most mászik és valszeg nem használja. Én is stresszeltem emiatt de csak rosszabb. Egy ápoló ismerősünk azt monta semmi baja az izmának csak szeret mászni feláll mindenhol s nem használja a hasról hátra fordulást. Szerintem semmi gond,de ha megnyugtat nézesd meg 😊
2016. júl. 13. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
enyém 10 hónapos is elmúlt, mire megtanulta. ekkorra már régen mászott, kapaszkodva felállt... és jellemzően úgy fordult a hátára, hogy négykézlábra állt és eldőlt :D
2016. júl. 13. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

#3

ha a baba 1x már megcsinálta, akkor azt úgy kell elkönyvelni, hgy tudja azt a mozgásformát, mozdulatot, csak egyszerűen nem szereti...

enyém kerek 6 hónaposan egyszer hátra fordult, majd azonnal vissza. a következő hátra fordulásra 4 hónapot kellett várnom.

egy pillanatig nem aggódtam miatta, hiszen láttam 1x, hogy meg tudja csinálni.

2016. júl. 13. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

3 vagyok .

Köszönöm kedves utolsó

2016. júl. 14. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Sziasztok, koszonom mindenkinek a valaszokat! A lanyom egyszer atfordult hatrol hasra 4 honaposan, de csak az egyik iranyba, es szerintem veletlenul. Akkor az szamit? :) Amugy mi mar voltunk 3 honaposan gyogytornasznal, mert mindig csak egyik iranyba tartotta a nyakat. Akkor azt mondtak, hogy semmi baja. Es tenyleg elmult magatol. Ja meg annyit, hogy 36ú4-re szuletett, az szamit meg, vagy mar nem? Koszi megegyszer!!
2016. júl. 15. 09:02
 8/8 A kérdező kommentje:
A fejet tartotta mindig egy iranyba termeszetesen, nem a nyakat. :)
2016. júl. 15. 09:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!