Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Balaton mellé nyaralni? 15...

Balaton mellé nyaralni? 15 hós fiunkal?

Figyelt kérdés
Balatonra szeretnénk menni!15 hónapos lesz ekkor a kisfiunk már megy tehát babkocsis szállás nem kell majd!De ti milyen baba barát szállást ajánlanátok vagy sima apartman is jó utazó ággyal?Vagy hova mennétek Balaton melyik részére?Adjatok ötleteket légyszíves!Esetleg linket olcsóbb kategóriás helyekről!Köszönöm!
2010. ápr. 16. 14:23
 1/5 anonim ***** válasza:

Mi Siófokon voltunk a 11 hónapos gyerekkel tavaly, 84 e volt a szállás 1 hétre, de őszintén szólva nem tudom a szálláshely nevét. Saját medencével, 100 m volt a parttól. Jövőre tuti oda megyünk megint (bár nem szokásunk 2x ugyan oda menni, de annyira jó volt), addigra 1 éves lesz a tesóka is.

Mégis megtaláltam: [link]

Csak ajánlani tudom.

2010. ápr. 16. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mi Balatonfüredre készülünk az akkor 11 hós fiammal. A Veronika Villába megyünk. Parttól, strandtól 50 méter, saját medencével -ha a Balcsi nem jönne be a babának.

Szerintem tökéletesen elég egy apartman utazóággyal. A bababarát szállások -legalábbis amiket én ismerek- nem emberbarát árakon dolgoznak :(((.


Jó keresgélést és jó pihenést!

2010. ápr. 16. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ekkora gyereknek már bármilyen szállás jó, visztek egy utazóágyat és kész.
2010. ápr. 16. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ja egy ekkor gyerek már nem kicsi, báropva lehet vele menni.

Sima panzió,vagy vendégház utazóágy azok a olcsóbbak , mint egy szálloda.


(Mondjuk én annyiéet amit a a Balatonon elkölt az ember lemennék a tengerhez.)

2010. ápr. 16. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mi a 8 hós fiunkkal megyünk ide:

www.tomajcamping.hu


Két személyes apartman konyhával, franciaággyal, visszük az utazóágyat és kész. Saját strandja van a kempingnek, így még cuccolni sem kell a strandra: csak kiugrunk pancsizni aztán beugrunk a fák árnyékába... ha kell valami két lépés a ház.

2010. ápr. 16. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!