Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van itt olyan aki 6 honaposan...

Van itt olyan aki 6 honaposan bölcsődébe adta a babájat?

Figyelt kérdés
Olyanok tapasztalataira lennék kivancsi akik bölcsődébe vagy távolabbi ismerősre, esetleg idegenre bízta a babat...
2016. júl. 27. 09:38
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Barátnőm 7 hónaposan adta be. Apuka lelépett, vitt mindent, amit ért. Még 2 hónapig húzták otthon, de onnantól választani kellett, totál csőd, vagy munka.

A kislány alkalmazkodó, jó baba volt, könnyen viselte a bölcsit. Ehhez persze az is kellett, hogy az anyukája amúgy rengeteget foglalkozott vele, amikor hazaértek.

Azt viszont tudom, hogy soha nem adta volna be, ha bármi más lehetősége lett volna.

2016. júl. 27. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
35%
8 hónaposan adtam be a babámat, mert jött egy olyan álláslehetőség amit nem lehetet kihagyni. Nagyon könnyen alkalmazkodott, semmi gond nem volt, azóta már 2 éves elmúlt, bölcsit is váltottunk, okos, mosolygós gyerek.
2016. júl. 27. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
50%
Nővérem 8 hónaposan adta be. Ma már 8 éves a fia.
2016. júl. 27. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Anyósom 6 hónapos korában ment vissza minden gyerekének, volt akkoriban még munkahelyi bölcsi. Nálunk is van munkahelyi bölcsi, én is beadtam volna, de aztán felszámolták az osztályt, így maradok itthon a fenekemen.:)
2016. júl. 27. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Az első lányomat 9 honaposan adtam be, most is igy terveztem. Ezt mar feldolgoztam de az élet ugy hozta, hogy a masodik epp 6 honapos lesz.


Magan bolcsibe megy ahova a lanyom is jart, de marsos a bűntudat, amire a család is rátesz- nem tudom mi lenne a legjobb megoldas.


Aktiv, mosolygós kislany.. A nagy is csodás gyerek, de a pici megis kisebb...


Sajnos anyukam nem tud ra vigyázni, mas gyesen levő anyukának pedig nem szivesen adnám, inkabb az intézmény híve vagyok.


Rajta kivul 1 eves 15 honapos van a csoportba, bar a tulaj rendes es megpróbál kicsi csoportot alakítani...


Akik beadták a babat nem bántak meg?

2016. júl. 27. 11:57
 6/7 anonim ***** válasza:
20%
A 2.válaszoló vagyok, nem bántam meg, sőt, szerintem minden szempontból jó döntés volt, persze én is magánbölcsöt választottam. Nagyon rendesek, kedvesek voltak. Ne legyen lelkifurdalásod, régen is beadták a gyerekeket, én magam 6 hónapos voltam, mikor anyukám visszament dolgozni és bölcsibe adott. És lám felnőttem, egészséges ember lett belőlem.
2016. júl. 27. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Koszonom, számomra minden valasz hasznos volt.
2016. júl. 27. 14:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!