Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nem hajlandó mostanában...

Miért nem hajlandó mostanában aludni?

Figyelt kérdés
7 hónapos és kb egy hete kezdődött. Eddig úgy aludt napközben h hordozóban az erkélyen.Most már ezt nem akarja határozottan tiltakozik.megpróbáltam természetesen a kisagyban de már ha közelítek felé ordit. Van h magam mellé veszem de pár perc után forgolodik. Fogalmam sincs mit tehetnék így még nem jártam pedig nem ő az első. Ha setalnek vele persze el aludna de ez azért mindig nem megoldható.főzni is kell,takaritani stb meg ugye itt a nagyobb is aki 3,5 éves,öt is el kell látnom.
2016. júl. 27. 09:41
 1/4 anonim ***** válasza:
rendszer hiánya? logikus, hogy nem akar a nyári hőségben kint aludni, az a csoda, hogy eddig el tudott aludni 30 fokban. alakíts ki egy új rendszert. vagy ha annyira a babakocsit preferálja, abban sincs semmi ha behozod és eltoligatod míg elalszik, aztán tudsz menni a dolgodra
2016. júl. 27. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igény szerint szopik. Levegos szellos helyen aludt.ahhoz viszont sajnos kicsi h a babakocsi elferjen
2016. júl. 27. 10:02
 3/4 anonim ***** válasza:
Fogzás, meleg, mozgásfejlődés, akár már szeparációs szorongás. Sokminden lehet. Nekem is volt egy hasonló kérdésem, ráadásul azt írtam foga tuti nem jön (mindezt arra alapozva, hogy a dentinox nem ér semmit), ahhoz képest 2 héten belül kint volt. :D
2016. júl. 27. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Esetleg az nem lehet h nem faradt meg elegge? Az en babam (2.) is het honapos mult es most erzekelem azt h tolodik ki az ebrenleti ideje. Eddig 3x aludt nappal, most ugy nez ki atalltunk a 2-re.

Esetleg probald meg, h kicsit tovabb ebren tartod, hatha tenyleg ez a baja.

2016. júl. 27. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!