Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti nem aggódtok, hogy milyen...

Ti nem aggódtok, hogy milyen világban fog felnőni a babátok?

Figyelt kérdés
Én nagyon aggódom. Nézem a híreket, és csak a támadásokat, és a gyilkosságokat látom. Az utcán pedig azt, h 12-13-14 éves lányok, fiúk csúnyán beszélnek, isznak, buliznak. Ez az időjárás is csak még nagyobb válságot fog rredményezni, plusz a rengeteg bevándlót is mi fogjuk eltartani. Kb 5-10 év alatt nagyon kifordult a világ. Ti hogy gondolkoztok e téren?
2016. júl. 27. 20:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
69%

En inkább a Bolygó miatt aggódom, mint hely, ahol lakunk, mert ez a természet pusztítás, ami megy... Csodálom, h még van mit enni, inni. Már egy csomó fajt csak az állatkertben fog látni, ha egyáltalán fellelhető lesz az ott. A nagy korall zátony meghal, a halakat, bálnákat lehalásszák, szemét mindenhol. A terrorizmus és háborúk már csak a pont az i-re.

Amit én láttam, hallottam és amiben felnőttem, a fiam már javarészt nem fogja látni, pedig nem volt az olyan rég.

2016. júl. 27. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
77%
Ha ezen agyalnék, nem vállalnék gyereket.
2016. júl. 27. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
72%
2-es, én is agyalok ilyeneken, mégis vállaltam.
2016. júl. 27. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
54%
Én meg nem teszem.
2016. júl. 27. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
86%
Nem a világ lett rosszabb, hanem a hírközlés jobb.
2016. júl. 27. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
91%
Nem érdekel. Nem ez lenne a világtörténelem első esete, hogy rossz dolgok történnek, mások is túlélték. Bármikor előfordulhat/ott. Ilyen alapon anyánk is mondhatta volna, hogy jaj, inkább nem vállalok gyereket, mert mi lesz ha... Felesleges ezen filózni.
2016. júl. 27. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
A mamam a világháborúban volt fiatal, en meg rettegek ha átmegyek a zebrán...
2016. júl. 27. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
65%
Nem mondasz hülyeséget kérdező! Én is félek, ha belegondolok. Én is féltem a lányomat attól, hogy minek lesz kitéve, ha nagyobb lesz. Ahogy mondtad: az utca, menekültek és maga az egész világ. Szerintem is elég rémisztő. Amikor én születtem, akkor még nem tartottak menekültek ezrei Európa felé, nem voltak Európában mindennaposak a terrortámadások és nem ezek voltak a "gyerekek" sem. Szerintem jogos, amit mondasz. Biztosan volt korábban is, akik ilyen helyzetben vállaltak gyerekeket, de én is jobban örülnék ha a 20-30 évvel ezelőtti Európába szülhetnék.
2016. júl. 27. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Én a környezetszennyezés miatt aggódom leginkább.
2016. júl. 27. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
9.vagyok, véletlen elküldtem az előbb. Attól félek, hogy a gyerekeimnek már háborúzniuk kell a tiszta ivóvízért, élelemért. Szörnyű amit művelünk a bolygóval . Hiába gyűjtöm én szelektíven a legutolsó papír fecnit is, ha más napi 10 enertiaitalos alumínium dobozt dob a szemétbe. Vagy hiába próbálok mosólabdával mosni, ha anyósom abból az öblítőből amiből 25 ml kell egy mosáshoz, beleönt a gépbe vagy két decit, mert ő illatos ruhát akar. Mennyi méreg jut így a talajba és az ivóvízbe? Attól félek pár év és megszűnik a jó világ.
2016. júl. 27. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!