Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vannak olyan napjaitok amikor...

Vannak olyan napjaitok amikor nem mentek sehova a gyereketekkel?

Figyelt kérdés
Az enyem egy eves es mindig iszonyu buntudatom van ha otthon ulunkegyszer-egyszer.
2016. júl. 27. 22:20
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Igen van. Mikor egyszerűen nem úgy jön ki a lépés.

Tegnap délelőtt megint vagy 35 fok volt, nem indultam el vele sehova.. gondoltam majd délután 3-5 között.. akkor meg szakadt az eső, így nem mentünk aznap. Hát szerintem lesz ez még így, mikor rossz idő lesz. De nekem is jobb a hangulatom ha megyünk valamerre

2016. júl. 27. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Csak ha nagyon tré idő van, vagy valamelyikünk beteg.
2016. júl. 27. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem szerintem még soha nem volt. Komolyan. Persze az első heteket leszámítva és a lázas napokat. A "sarki boltig" legalább mindig elsétálunk, ami így is minimum 40 perc. Szóval nem :) Szerint meg is bolondulnánk :) Esőbe is megyünk, ha máshoz nem a mamákhoz. De valahova muszáj. Ők is igénylik. Egyébként én is. Utálok bent ülni!
2016. júl. 27. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 Eszter76 ***** válasza:
100%

Persze, hogy van olyan, hogy nem megyünk sehova. :-) Attól még ugyanúgy foglalkozom a gyerek(ek)kel.

3 gyerekem van, a párom fél évre külföldre ment dolgozni - meg is őrülnék, ha a kert és a háztartás mellett még azon is agyalnék, hogy mi van akkor, ha nem megyünk sehova. Ha belefér a napba, akkor megyünk, ha nem fér bele, akkor meg nem. Nincs ezzel semmi baj. :-)

2016. júl. 27. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
66%

Nálunk az a csoda sajnos ,ha valahova eljutunk.Kert meg udvar van ,egész nap kint vagyunk ,homokozó ,kismedence...

Hosszú történet ,de nemigazán járunk el sehova mert a férjem nem hajlandó egyedül a gyerekkel meg nem tudok.

Egyenlőre még elvan ,1 éves.Mama ,papa jön ennyi a társaság.

2016. júl. 27. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk ritkán jön ki rosszul ezen a nyáron 1 olyan nap volt, hogy vagy aludt a baba vagy esett az eső és nem jutottunk le. Az első séta néha kimarad az alvása miatt, de a másodikkal nem szokott gond lenni. Decemberben jöttek sorozatosan az ilyen esetek, kicsi is volt (most 10 hónapos) ködös idő volt sokat, hasfájós is volt így ha nagyon sírós kedve volt akkor nem mertem levinni mert így is volt sokszor sírás séta közben. De február óta szerintem nagyon max 3 nap maradt ki, egyszer láz miatt.
2016. júl. 27. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
66%
Mi igazából akkor megyünk ki ha boltba kell mennünk, de ez nincs minden nap. Meg heti kétszer járunk babaklubba. Tehát csak úgy sétálgatni csak pár alkalommal voltunk kint a 16 hónap alatt, mert csak akkor megyünk ki ha muszáj. Tavasszal még kivittem délutánonként a játszótérre párszor, de ilyen melegben inkább nem viszem. Mondjuk az udvaron szokott játszani, főleg anyósommal mert ő meg állandóan kivinné. Simán kivinné délben a napra.
2016. júl. 27. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Persze, előfordul. Nagyrészt betegség miatt nem (lázasan az orvos nem is engedi), de volt 2-3 alkalom, amikor egyszerűen nem volt erőm hozzá.

2 éves, a múltkor egy hétig lázas volt, kötelező szobafogság. Szegény nagyon rosszul viselte, hogy ment volna ki, de nem lehetett.

2016. júl. 28. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Multkoriban egesz nap nagyon durvan esett, akkor csak a tarsashaz kertjebe mentunk ki levegozni. 5honapos, ezennkivul nem fordult elo, persze leszamitva az elso 1,5 hetet.
2016. júl. 28. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen, és én tudatosan építek be ilyen napokat, bár kertesházban lakunk. Azt vettem észre, ha mindig megyünk valahova, akkor itthon nem tudja úgy lefoglalni magát. A sok inger 'hiányzik' itthon.
2016. júl. 28. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!