Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Esténként mikor fürdetitek és...

Esténként mikor fürdetitek és fektetitek le 6 hónaposnál fiatalabb gyermeketeket?

Figyelt kérdés
2016. júl. 28. 16:25
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem este furdik (vegiguvolti este, ezert reggel). 9-kor eszik utoljara, legkesobb 10-kor alszik. Nem ebred ejjel. 4 honapos
2016. júl. 28. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Leggyakrabban 7 óra körül, pár hónapos kora óta, tovább nem bírja, nyűgös, pedig már hat hónapos. Volt, hogy próbáltan kicsit kitolni, a nyári világos miatt, de nem ment csak szenvedett. Átalussza az éjszakát egyébként innentől, 6-7 órakor ébred.
2016. júl. 28. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
kb 6 hónaposan váltottunk, előtte még 9kor evett és után lehetett fürdetni, mert fürdés nélkül nem aludt vissza. 9kor evés, fürdés, alvás reggelig. Aztán átalakult 6 hótól f7 fürdés, 7h evés, alvás reggelig-re.
2016. júl. 28. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Csecsemokora ota fel-3\4 8 kozott furdik. Utana eves, es azalatt el is alszik, legkesobb fel 9-kor agyban van. Hajnalban kel enni, elotte meg 2-3 alkalommal megebred, nem tudom mitol, 3 honapos kora ota van ez, azelott csak enni kelt egyszer. De amugy 7 korul kel reggel. 4 honapos mult.
2016. júl. 28. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Elmúlt már 6 hónapos, de régóta így csináljuk: háromnegyed 8-kor fürdés, aztán cici, fél 9 körül alvás. Pont, mint a négyes válaszoló
2016. júl. 28. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
7-8 körül fürdetjük, aztán utána eszik. 9-10 között szokott elaludni. 4 hónapos
2016. júl. 28. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Eddig (10 hónapos) 7-kor fürdettem. Fél 8-ra aludt ha minden jól ment. Nyilván az első hetekben mikor hogy sikerült de 2-3 hónapos kora körül már tudtam ugyanabban az időpontban.
2016. júl. 29. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Fél 9-9 körül fürdetünk, aztàn szopi és alvás.

De sajnos nem mindig alszik el olyankor, van, hogy éjfélig szenvedünk...

2016. júl. 29. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én is 8-kor fürdetem,persze fél óra csúszás ide-oda,nem számít.Ha nagyon álmos vagy -éppen fordítva- nagyon aktív,akkor eltolom az időpontot,hogy minél zökkenőmentesebben menjen a dolog.

9 körül alszik,itt is lehet csúszás.

2016. júl. 29. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!