Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nem tud kanálból enni?

Miért nem tud kanálból enni?

Figyelt kérdés
7 hónapos. Egy hónapja kezdtük a hozzátáplálást de leszopogatja a kanálrol a pépet. A nyelvét is dugja ki. Miért van ez? Hogyan tanítsam meg neki?
2016. júl. 29. 08:35
 1/8 anonim válasza:

Állj az etetőszèk mögè ès fogd a kezèt miközbe ő fogja a kanalat ès úgy a szájába adod a hamit

Vagy mèg korai,segíts neki mèg egy darabig

2016. júl. 29. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem egyedül szeretném megtanitani enni az még túl korai lenne.hanem egyáltalán h tudja h kell bekapni a kanalat.
2016. júl. 29. 08:41
 3/8 anonim ***** válasza:
Még nem kész rá.
2016. júl. 29. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Akkor mi a teendő? Mert egyébként ha mi eszünk cuppog,forgatja a kis nyelvét stb
2016. júl. 29. 08:48
 5/8 anonim ***** válasza:

Elvileg ha szopja a kanalat akkor nem kész rá. Az enyém 7,5 hónaposan lett érett a hozzátáplálásra, éppen elfogadott minden második ételt, a kanállal nem volt baja de fájt mindentől a hasa aztán egyik napról a másikra minden gond elmúlt egyszerre.

Próbálgathatod ettől mindennap, de erőltetni nem éri meg.

2016. júl. 29. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
63%
Még nincs kész rá, hagyjad ne erőltetsd. Az enyém 11 hónapos volt mire hajlandó volt kanalat venni a szájába. Semmiről nem késtünk le.
2016. júl. 29. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Akkor függesszem fel?
2016. júl. 29. 12:47
 8/8 anonim ***** válasza:
63%

Elozo vagyok, igen, nem szabad eroltetni. En irtam, hogy 11 honappsan volt hajalndo enni kanalbol, addig csakis szopizni akart.

Most 13 honapos, gyonyoruen eszik mindent!

Ma reggelire 2 kifli, tojas, 3 barack. Sosem eroltettem semmit.

2016. júl. 29. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!