Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 15hetes terhes vagyok árthat...

15hetes terhes vagyok árthat e a babának?

Figyelt kérdés

A párommal össze kaptunk nagyon afajta ,,pillanatok alatt felrobbanok,, fajta vagyok most torkom szakatjabol kiabaltam vele de annyira nem voltam ideges inkabb merges ra.

Abba hagytuk es elkezdett lent fajni a hasam alul☹

De ha lefexem enyhul arthatott ez a babamnak?☹☹☹☹


2016. júl. 29. 20:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Ártani nem ártott szerintem de inkabb pihenj,feküdj le nyugodj meg....és nem lesz semmi gond.
2016. júl. 29. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Probalok mostmar jobb vettem be egy mgB6.ot is remelem h nem lessz baja :/

De azert koszi❤

2016. júl. 29. 22:32
 3/6 anonim ***** válasza:

Én sajnos egy merő stressz voltam a terhessêg alatt "hála" valakinek!

Nem ártott de sok magnerotot és nagne b6-ot mondtak szedjek!

Nem tesz jót!

Neked se se a babónak! Elég a 9 hónap meg a szülés nem hiányzik még hozzá stressz

2016. júl. 31. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Oh, ilyen kirohanáso még szülés alőtt (alatt pláne :)) is lehetnek.


Nem lesz semmi baja a babának, de a magne B6 vagy nyugtató illóolajok párologtatása pl vagy jóga nem hülyeség.

2016. júl. 31. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Engem terhesen otthagyott a baba apukája. Pár hétig nagyon stresszes voltam, de a baba jól van. Ne aggódj. :)
2016. júl. 31. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Sztem ne aggódj, én is voltam kiborulva terhesség elején, és semmi probléma nem volt. De azért vigyázz magadra! Inkább a babát nézd, neki az a jó h megpróbálsz kiegyensúlyozott lenni!
2016. júl. 31. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!