Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egy éves babámnak játszóház?

Egy éves babámnak játszóház?

Figyelt kérdés
Szeretném elvinni a gyermekem Budapeste játszóházba. Mit ajánlotok. Lurdy?

2016. júl. 29. 23:28
 1/8 anonim ***** válasza:
Én vittem simán de csak olyan helyre menj vele ahová nagyobbakat nem engednek be .
2016. júl. 29. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Te hova vitted. Mit ajánlotok?
2016. júl. 29. 23:34
 3/8 anonim ***** válasza:
44%
Szia, szerintem 1 évesnek még nem való a játszóház, túl kicsi még hozzá, rengeteg inger éri, nagy a zaj. Én inkább vinném ki a Margit szigetre a játszótérre, aztán meg egy árnyékos helyre valami fa alá, had fedezze fel a világot, mint ahol nagyobb gyerekek ugrálnak, rohangálnak egy zárt helyen.
2016. júl. 29. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én a Sugárba szoktam vinni negyon szeretjük nézd meg a weben szép is nagyon jól ki van alakítva tényleg leköti a gyerekeket és élvezik is .
2016. júl. 29. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek. A Sugarban nem ingyenes mint a lurdyvan 1 év alatt?
2016. júl. 30. 00:57
 6/8 anonim ***** válasza:
38%
Szerintem még nem neki való. Nagy a zaj és fellökik.
2016. júl. 30. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A lurdy nem jó voltunk de 10 perc után mentünk is ,koszos elavult és furcsa gyerekek járnak oda.A rugár nem ingyenes valóban 3000ft de addig maradsz ameddig akarsz .Pár hónaposakat is szoktak hozni ugyan is nekik külön egy nagy rész van kialakítva mászásra ,golyó medence házikók stb.csuszda hinta direkt 1 éves körülieknek.Soha nem lökték fel a lányomat és semmilyen hangzavar nincsen nagyon kultúrált bátran ajánlom.Jobb szituált emberek gyerekei járnak oda .
2016. júl. 30. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem nyugodtan vidd el a kicsit, én már vittem 8 hónaposan is (igaz, hogy a tesó miatt) és megtalálják ők is a szórakozásukat. A sok színes labdát pl imádta a lányom, mászott utánuk mindig. Ő is nemrég lett egy éves, már sokszor voltunk. A járgányokat is kipróbálja mindig, majd így fogom eldönteni hogy mit vegyek neki, pl. egy beleülős kisautó volt a kedvence alig tudtam kiszedni belőle. Egyébként mi legutóbb az Árkád játszóházában voltunk, talán Kölyökpark a neve. Egy évesen még beengedik 700 Ft napidíjért. Van egy picike babasarok is. Amúgy azért is jó,mert sehol máshol nem tud gond nélkül esni-kelni, itt tényleg nem kell azon aggódni hogy elesik és beüti magát mert minden gumi vagy szivacsból van. És kicsit az uncsi otthoni játékok helyett mást is tapasztal, esetleg még az is lehet hogy találsz olyan fejlesztőjátékot amit aztán szívesen megveszel otthonra is, mert annyit játszik vele a gyerkőc.

A Sugár is jó egyébként! MInden játszóházra igaz , hogy délelőtt hétköznap érdemesebb menni mint hétvégén vagy késő délután. Bár most sok játszóházban tábor van és emiatt ez nem feltétlen van így, de ősszel már délelőtt lesz érdemes menni.

2016. júl. 30. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!