Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1évesemnek csomó mellében?...

1évesemnek csomó mellében? SOS kétségbe estem.

Figyelt kérdés
Most,hogy altattam a babámat észre vettem egy kis csomó szerűt a bal mellében.Persze elviszem reggel orvoshoz de nagyon kétségbe estem.Tapasztalatok?
2010. ápr. 18. 20:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Szoptatod még?
2010. ápr. 18. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Az én fiamnak is volt, folyt is a melle, egészen pár hetes korában. nekünk azt mondták normális, borogassam ha akarom vizes ruhával, de úgy is elmúlik, a női horomonok a tejből váltja ki.
2010. ápr. 18. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Szoptatok igen.
2010. ápr. 18. 21:17
 4/13 anonim ***** válasza:
Nem nyirokcsomó inkább? Valami zsírcsomó?
2010. ápr. 18. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Akkor szerintem ne parázz... Biztos a Te szervezetedben történt valami hormonváltozás és attól lett a babád is ilyen. Azért csak vidd el dokihoz, de ne aggodj...
2010. ápr. 18. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek.
2010. ápr. 18. 21:27
 7/13 anonim ***** válasza:
A lányomnak is volt pár hetesen, és a hormonjaimtól volt, én is szoptattam. Elmúlt egy idő után, szerintem a lányodnak is ezért van, de kérdezt azért meg a dokit.
2010. ápr. 18. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ne parázz,kérdezd meg holnap a dokit,addig nem érdemes rosszra gondolni,így nem fogsz tudni pihenni sem.Nyugi.Majd ha lesz időd doki után írd meg légyszi,hogy mitől van...köszike.
2010. ápr. 18. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek.Az orvoshoz nem tudtunk elmenni,zuhogott az eső.A védönőt felhívtam,nem tudott mit mondani.Szerdán lesz tanácsadás az orvosnál akkor megyünk.Anővérem kislányának volt ilyesmi,azt mondták nyirokcsomó.Szerdán többet tudok.Haragszom most az esőre,mert annyira nem hagy nyugodni ez az egész.Holnap meg nincs rendelés.Majd szerdán irok.
2010. ápr. 19. 15:28
 10/13 anonim ***** válasza:
Oksa,várom!Biztosan nincs baj,nyugi!
2010. ápr. 20. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!