Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babám nem issza meg a babateje...

Babám nem issza meg a babatejet. Több fajtát próbáltam, de sehogy sem akarja. Tettem bele nestle-s kakaót, vaníliát, de úgy sem. Ez így nem gond?

Figyelt kérdés
Babám 1 éves múlt két hete. A babatejet próbálom neki adni reggel és este, de abszolút nem issza meg. Néha este kb.100 ml-t, de azt sem mindig. Próbálom neki a tejalapú étkezéseket mással pótolni, de a tejpépet sem igen komálja. Eddig pedig nagyon szerette. Joghurtot, krémtúrót, túró rudit....stb szereti. Darabosan, főziket, gyümit...stb, mindent eszik
2010. ápr. 19. 23:06
 1/5 anonim ***** válasza:
És miért nem adsz neki sima tehéntejet? Mostmár adható. Egy kis Nesquik-kel. Azt próbáltad már? Az enyém sem itta meg egy évesen sem a tápszert, sem a babatejet, sem a Junior gyerekitalt, de a tejet már igen, ráadásul ízesítés nélkül.
2010. ápr. 19. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A védő nőmnek is a babtej a mániája...

A gyerekorvos viszont annyival letudta, hogy adjak neki tejet, felesleges a babatej.

Amikor mondtam, hogy mi házi tejet iszunk, arra meg azt mondta, hogy az legalább még tej.

Szóval ezeket a bolti vackokat csak örülj, ha nem issza meg.

Szerintem.

Tej, jó minőségű, nem granulátum(!) tea, friss gyümölcs és zöldséglé. Semmi baja nem lesz szerintem.

2010. ápr. 20. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

bocs:

védőnőmnek

2010. ápr. 20. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nekem sem itta meg a tápszert, sem a tejitalt. ekkor mondta a doki, hogy próbáljuk ki a tejet. nem lett baja!
2010. ápr. 20. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Adj neki normál tejet. én a 2,8 ast veszem, nem hígítom, nem forralom. 1 éves korától kapja semmi baja .
2010. ápr. 20. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!