Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egy éves babának milyen...

Egy éves babának milyen születésnapot tartanátok? Hány embert hívnátok? Milyen ajándékot vennétek? Ja és elég nagy a család Ennyi embert nem szeretnék de sértődést sem.

Figyelt kérdés

2016. aug. 24. 17:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
87%
Csak az apukával közöset. Ő még úgy sem értené, hogy mit ünnepelnek a többiek.
2016. aug. 24. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Én is így gondolom csak félek, hogy ez a rokonoknak nem fog tetszeni és újabb sértődések lennének. De ha elhivom az összes szűk családi körben lévő rokont akkor kb 10-en lennénk és az már sztem nagyon sok. Ráadásul kis lakásban élünk. Lehet el se férnénk.
2016. aug. 24. 17:28
 3/13 anonim ***** válasza:
84%

Úgy volt hogy anyósom kertes házában tartjuk. Grillezés lett volna a program a felnőtteknek. A kicsinek lufi, torta, játék velünk.

Nekünk nem nagy a család, összesen 8-an lettünk volna, de lefújtuk, mert belázasodott, jobb volt nem kimozdítani. Másnapra jobban lett, otthon tartottuk meg hármasban. Lufi, torta, pár fotó emlékbe és játszottunk mint máskor.

Majd jövőre csapunk nagyobbat.

2016. aug. 24. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
77%
Hármasban az Apukájával. Sütnék tortát.
2016. aug. 24. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
68%

Fiam elsőjénél csak én + apa voltunk.

Lányom elsőjénél ott volt még a tesó, mama + papa.

2016. aug. 24. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
54%

Több részletben/napon volt ünnepelve(mert amúgy is elváltakkal van tele a család)meg az időbeosztás miatt is, hogy mindenkinek máskor volt jó, mentünk rokonlátogatni és azmellett egy kis ünnep itt, egy kis ünnep ott.első csak hármasban volt.

Amúgy fogzás miatt elnapoltan az is.


Mivel akkoriban tanult járni, legütősebb ajándéka húzhatós pók volt a Régióból.majd kapott tolhatós csattogós szárnyú pillangót is. Szonte non stop járkált velük fel alá :)

2016. aug. 24. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Utolsó. Nem viselte meg a picit ez a sok ember meg hogy sok a helyszín? Nekünk már a 2nap is megviseli ha egymás után van. Azután 3-4 napig kínlódok vele.:(
2016. aug. 24. 21:29
 8/13 anonim ***** válasza:
52%

Nálunk a szűk család volt jelent. Ez kb. 10 ember. Velük szinte heti szinten találkozott. Nyilván ha nagyon akarunk hívhattunk volna még 20 embert, de tényleg csak olyanok voltak jelen, akik közel állnak hozzá és hozzánk. Nagyszülők, keresztszülők és párjaik, ill. az én Keresztanyám.

Elég is volt ennyi ember, jól is sikerült. Mi kertes házban lakunk, de a Nagyobbik eleve téli gyerek, tehát a kertbe nem tudtam volna "kitenni" a vendégeket, az étkezőben meg azért van egy határ,hogy kényelmesen hány ember fér el. Meg őszinte leszek: a Fiam első szülinapját nem akartam azzal tölteni,hogy kiszolgálok, pattogok, le sem ülök stb. Élvezni akartam,hogy ő élvezi. De ha 20 embert kellett volna kiszolgálnom, akkor nem igazán sikerült volna ez.

2016. aug. 25. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
nalunk egybe volt a keresztelovel ugyhogy 30 vendeg volt... nagy a csalad . muanyag tanyerok es bogracs....fantasztikus volt, imadta :) de o nagyon nyugis volt mar akkor is ;) reggel 9re mentunk a templomba, 10.30 korup aludt bent a hazba addig a vendegekkel kiultunk a szaletli ala. mikor felkelt akkor ettunk jatszottunk a kertben, delutan 4 fele meg ujra elaludt. nagyon jol sikerult. de nem biztos hogy ez kell nalatok is...szerintem ket dologtol fuggjon: hogy milyen a baba habitusa (a lanyom kis baratjaval pl eselytelen lett volna egy evesen, mert még tiszta cici fuggo volt, meg felt is a sok embertol, meg az edesanyjanak egy rantottara se lett volna mellette ideje nem hogy tortat sutni 30 fore. masreszt attol tedd fuggove bektek mennyire fontos a csalad. oke hogy az o szulinapja, es nem fog ra emlekezni de ti igen. ha nyugis gyerek miert ne nezhetnetek kicsit azt higy nektek is elmeny legyen ez a dolog? ha nagyszulok tarsasagaban, akkor ugy, ha tagabb korben akkor ugy, ha csak harmasban akkor meg ugy. legyen elso szempont a baba kedelyallapota, a masodik meg ez, ne az hogy masok hogy szokták :)
2016. aug. 25. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

6-os vagyok.(egyszerre soha nem volt sok ember)

A gyermeket amúgy is szoktam vinni pl anyukámékhoz(2 fő, anya és a párja), külön tesómékhoz(egy 4 tagú család- messze laknak) ill apáék(3 fő-apa, plusz a párja, plusz a dédi pl jöttek hozzánk.) Szóval ez volt 3 nap és nem egymást követő 3 nap.

Az első volt csak úgy, hogy a gyermek, én, plusz az apuka.


Nem viselte meg.imádta az én sütöttem féle babatortámat, ami azért is esett nekem szívhezszólóan mert a rokonság csak ímmel ámmal tudta enni (tej tojásmentes gesztenyés meggyes házi torta, a rokonság meg a cukrászdai remekmüvekhez van szokva....)

2016. aug. 25. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!