Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Négy hetes babám csak rajtam...

Négy hetes babám csak rajtam vagy a kezemben tud elaludni ( éjszaka is amint elalszik es beteszem az ágyába rögtön felébred. ) hogyan tudom rászoktatni hogy egyedül is elaludjon?

Figyelt kérdés
Rengeteget van kézben vagy rajtam ezzel nincs is gond nappal. Csak éjszaka jo lenne visszaaludni miután evett. Tudom hogy kell neki a közelség, meg is kapja egész nap. Csak jo lenne ha éjszaka miután elaludt a kezemben, tovább aludna az ágyában.
2016. aug. 25. 06:30
 1/8 anonim ***** válasza:
90%
Én is így rontottam el...ha leteszed, akkor simogasd még. Vagy, ha van rá pénzed, akkor vegyél neki Doodoo plüsst.
2016. aug. 25. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Amikor leteszed aludni,a hátára fekteted?


Ha igen,próbáld meg hasra tenni,nálunk ez volt a probléma.Szépen elaludt a mellkasomon,majd felriadt,amikor a popója a kiságyhoz ért.Egyszer aztán kipróbáltam,hogy a hasára teszem,azóta (már 4,5 hónapos) kizárólag így tud aludni,neki ez a kényelmes,biztonságérzetet ad.

Még valami.Kicsit hosszabban várj,miután elbóbiskolt.Ha már nem felszínes az alvása (nem mozognak a szemei,nem összevissza veszi a levegőt) akkor tedd bele a kiságyba.

2016. aug. 25. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez ment, amíg a hátára vagy az oldalára fektetve tettem le aludni. Amióta hason alszik, nincs ilyen gondunk. Evés után elhelyezkedik és már rögtön el is alszik.
2016. aug. 25. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
84%

Suttogo titkai c könyvben a válasz. És még sok sok tanács.

Kicsit oda kell tenni magad az olvasáshoz de bele lehet jönni

2016. aug. 26. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nálunk az vált be, hogy egy rongyit (így nevezzük) tettem az arcához, valahogy megnyugtatta. Kis méretű puha törülközőt fogtam be erre. Két éves már, a mai napig kezében a rongyival alszik el, vagy ha fáradt azt kéri, az arcához tartja.
2016. aug. 26. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem is így volt de rájöttem, hogy miután elaludt ha várok tíz percet és aztán teszem le akkor észre sem veszi
2016. aug. 27. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a valaszokat! Igen a hátára fektettem de megprobáltam az oldalára, még simogatni,legalább nem ébred fel azonnal. Köszi elsö az ötletet, ma rendeltem doodoo plüst (eddig még nem tudtam hogy van ilyen)
2016. aug. 27. 19:25
 8/8 A kérdező kommentje:
Ég a rongyi dolog is nagyon jo ötlet, kifogom probálni :) es nagyon aranyos :)
2016. aug. 27. 19:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!