Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek is elmérhette a...

Szerintetek is elmérhette a védőnő?

Figyelt kérdés

Most voltunk az 1 éves státuszon és 75 centinek mérte.

7 hónaposan mérték kórházban 73 centinek.

10 hónaposan 76-nak.

És 10 hónaposan még bőven jó volt a 80-as ruha, most pedig már nem tudnám bepatentolni alul és súlyra semmit nem változott.

Nem találom a mérőszalagot, nem tudom megnézni, hogy vajon mennyi.


Tudom, banális probléma.

És bár úgy tűnik, nem a védőnőt szeretném szapulni, nincs bajom vele.

Csak furcsállom hogy abban a vájúban hogy lehet ennyire elmérni.


2016. aug. 25. 11:32
 1/4 anonim ***** válasza:

Nálunk volt, hogy 1 héten belül 2 helyen 4 centi különbség volt és az egyik irreálisabb volt, mint a másik. De akkor még pici volt és könnyebben el lehetett mérni.

Azért ha ferdén tartja a fejét vagy ha a védőnő nagyon oldalra húzza a lábát akkor el lehet mérni nagyobb babának is.

Szerintem azért 75 centis baba nem növi ki a 80-as ruhákat, az enyém is most nőtte ki 79 centisen. Bár méretezés függő, f&f pl jól méretez és abból régen is ki mertem indulni.

2016. aug. 25. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Pont az f&f nem megy már rá a 80-asból. Ha bepatentolom a body-t, lejön a vállán, annyira kicsi. :)

9,3 kg hozzá, szélességre még jó lenne.

2016. aug. 25. 12:37
 3/4 anonim ***** válasza:

Akkor meg szerintem kizárt, hogy 75 centi legyen.

1-es

2016. aug. 25. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi! Szerintem is kb.: 78-79 lehet a helyes. A 80-as nadrágok is átmentek már bokavillantóba, bár abból a 86 még felhajtandó.


S persze lényegtelen, csak furcsáltam, mert mindenhol rácsodálkoznak, hogy "milyen nagy kislány", erre a hivatalos mérésre "összemegy".

2016. aug. 25. 13:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!