Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A Noel nevet választottuk...

A Noel nevet választottuk kisfiúnknak. De anyósom szerint ez nem "normális" fiú név. Nektek mi a véleményetek róla?

Figyelt kérdés
2016. aug. 26. 10:55
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
56%
Nekem se tetszik speciel, de szerintem nincs baj vele. Normális fiúnév, nyugi :) Nálunk is volt szájhuzogatás a Milánra (nem magyar, orosz név, fura, stb), de már megszokták.
2016. aug. 26. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
62%
Minden névre be lehet szólni valamit, az én anyósom is beszólt arra, amit mi választottunk. Elég sok kisfiút neveznek mostanában így, szóval szerintem vállalható, nekem sem tetszik annyira, de ha nektek igen, akkor ne foglalkozzatok mással.
2016. aug. 26. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
73%
Nekem sem tetszik. Olyan divatnév. De ettől még egyértelműen fiú név. Vannak ennél sokkal rosszabbak is.
2016. aug. 26. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
66%

Nem tudom, hogy mióta anyakönyvezhető, de csak gyereket ismerek ezzel a névvel, anyósod korosztályában hétszentség hogy nincs. Ez pont elengendő ahhoz, hogy furának találja.

Szépnek tartom, de nekem is idegenül cseng még mindig.

2016. aug. 26. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
70%
Nekem tetszik, de nem adnám nagyon divat név most.
2016. aug. 26. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
62%
Nekem sem tetszik. Nálunk az oviban 3 Noel is van, de még rajtuk kívül is ismerek kettőt. Már évek óta a legnépszerűbb fiúnév. Vannak vezetéknevek, amikhez el tudnám képzelni, de a Kovács meg Tóth Noel és társai számomra nevetségesek.
2016. aug. 26. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
42%
Nekem sem tetszik, olyan külföldies hangzása van.
2016. aug. 26. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
68%
Én nem adnék túl sokat az anyósom véleményére, nem az ő gyereke lesz. Majd a szülők eldöntik, hogy milyen nevet adnak. Szép név egyébként, én azért nem adnám a saját gyerekemnek, mert túl gyakori lett az elmúlt néhány évben.
2016. aug. 26. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
33%
Nekem nem tetszik. Statisztika szerint évente kb. 150-el több gyerek kapja ezt a nevet, tavaly már több, mint 1200-an lettek így anyakönyvezve. Kb. minden második faluban vagy egy ilyen nevű, gyerekeddel egykorú másik gyerek.
2016. aug. 26. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
95%
Nekem az a véleményem róla, hogy anyós törődjön a saját dolgával.
2016. aug. 26. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!